Faunův labyrint

Pan´s Labyrinth

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Faunův labyrint

Faunův labyrint /2006

Režie: Guillermo del Toro

Hrají: Ivana Baquero, Doug Jones, Sergi López, Ariadna Gil, Maribel Verdú

Česká premiéra: 9.8.2007

USA premiéra: 29.12.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Faunův labyrint

Jméno Guillerma del Tora, uznávaného táty filmového Hellboye, se v poslední době hodně skloňovalo v souvislosti s Jacksonem kočírované herní adaptace Halo i v rámci informačních útržků o preprodukci sequelu s comicsovým pekelníkem. Jenže s obojím se prozatím vyčkává, jelikož sympatický Mexikán momentálně vylévá svou fantazii do mnohem chudšího rybníčku. Ale pozor, pouze ekonomicky, ne umělecky. Del Torovým fanouškům dobře známé téma z Ďáblovy páteře se víceméně navrací do výhledu povznášejících snímků budoucnosti, jelikož Warnery produkovaný Pan's Labyrinth aka El Laberinto del Fauno sleduje dvanáctiletou holčičkou, která si dá párkrát rande s faunem, co bydlí v rozvalinách labyrintu hned za jejím barákem. A bude láska... :-) Ptáte se kdy? No přeci ve Španělsku za druhé světové války. Imaginace krapet temnějšího rázu, ale velice podobných základů, s nimiž se proslavil Terry Gilliam, vám může snadno zamlžit zorničky. Snad vás připraví už hotový první francouzský teaser. Pohádek pro dospělé nebude nikdy dost, tak snad to del Torovi znovu klapne i s komplet španělským štábem na dvakrát podtrženou jednotku.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Faunův labyrint

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Faunův labyrint

Předávání Oscarů už je za dveřmi a spousta filmařů už si žehlí obleky a trénuje proslovy před zrcadlem. Mezi zasloužilé matadory se však letos dostal i člověk, který by tam podle všeho neměl co dělat. Sympatický obtloustlý Mexičan Guillermo del Toro se možná diví ze všech nejvíc, protože i když jsou Hellboy a druhý Blade opravdu dobré filmy, jejich kvality oceňují většinou jiní diváci, než jsou členové akademie. V posledních několika letech ale konzervativci, kteří rozhodují, kdo bude po cere...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Faunův labyrint


DVD a Blu-ray filmu Faunův labyrint

Zatím nevyšlo.


Související články

15.9.2016 10:22 Stan Lee dostane vlastní film Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.9.2016 10:10 Johnny Depp a smrt hudebních legend Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
13.8.2016 21:00 Zemřel Kenny Baker, R2-D2 ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.8.2016 14:12 Další sci-fi pro hvězdu Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.