Fantastická čtyřka

Fantastic Four

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Fantastická čtyřka

Fantastická čtyřka /2005

Režie: Tim Story

Hrají: Jessica Alba, Ioan Gruffudd, Chris Evans

Česká premiéra: 4.8.2005

USA premiéra: 8.7.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fantastická čtyřka

Letní sezóna bez comicsového filmu, to už by asi ani nebylo ono. Letos se na nás chystá nejen starý známý Batman, ale i zbrusu nová adaptace jednoho z posledních velkých comicsů, které ještě nebyly pozřeny stříbrným plátnem. Fantastic Four je pramatka comicsových týmovek, která se objevila ještě před X-Meny a slavila obrovský úspěch. Hlavními hrdiny je pětice astronautů, která si z kosmického prostoru odnese nepěkné vzpomínky. Ozáření je holt mrcha, ale neplatí to vždycky doslova, protože naše parta je po zásahu radiací obdařená superschopnostmi (ta radiace v comicsech je nějak příliš prospěšná, jen aby si z toho někdo nebral příklad ;). Čtyři z nich využijí svou sílu ve jménu dobra, ten pátý se pak nechá zlákat temnou stranou. Jednoduchá formulka, ale co byste chtěli do let dávno minulých, hlavně že to funguje. Režii megatrháku dostal překvapivě na starost Tim Story (Barbershop, americký remake Taxi) a v hlavních rolích nenajdeme žádné slavné tváře (snad jedině Jessicu Alba, která je teď hodně "in" díky Sin City a Ioana Gruffuda). Co to znamená? Buď půjde všechno do triků a dopadne to se štěstím dobře, nebo se producenti zbláznili. Modleme se za tu první možnost.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Fantastická čtyřka

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Fantastická čtyřka

Mám se smát nebo plakat? Těžký úděl recenzenta se zas jednou odkopal v celé své kráse, když jsem k Fantastické čtyřce přistupoval s minimálními nároky (s nakoukaným Taxi od režiséra Tima Storyho a špičkovým Batmanem od Nolana) a ona se ani nepokusila mě nějak ze zálohy překvapit. Tohle není o odstřelování předem, ten film prostě nemá dospělému divákovi co nabídnout a v tomhle směru mi trochu připomíná pitomoučké disneyovky typu Rychlý Stripes. Jakmile překročíte určitou věkovou hranici (řekně...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fantastická čtyřka


DVD a Blu-ray filmu Fantastická čtyřka

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.