Fantastická čtyřka

Fantastic Four

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (26)
Plakát k filmu Fantastická čtyřka

Fantastická čtyřka /2015

Režie: Josh Trank

Hrají: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan, Jamie Bell, Toby Kebbell

Česká premiéra: 13.8.2015

USA premiéra: 7.8.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fantastická čtyřka

V kostce: "Skupina mladých vědců se pokusila experimentálním teleportem přenést na jinou planetu. A když se vrátili, zjistili, že mají nadlidské schopnosti. Brzy o sobě ale dá vědět velký nepřítel, jenž má v plánu zničit Zemi. Stanou se z mladých géniů superhrdinové, nebo je svět ztracen? Comicsový restart přichází s neoriginálním příběhem, ale mnohem horší je, že mu chybí zajímavá akce a zábavní hrdinové. A že vlastně celou dobu pekelně nudí. Comicsový krok vedle, který bude studio i diváky dost bolet. "

Galerie obrázků filmu Fantastická čtyřka


Recenze filmu Fantastická čtyřka

Když ze 169 amerických recenzentů pochválí film jen patnáct a průměrné hodnocení od kritiků je 3.4, člověk tak nějak instinktivně očekává, že mu v kině pustí něco jako Kameňák 3 kombinovaný s operací tlustého střeva bez umrtvení. Můžu vás uklidnit, Fantastická čtyřka není takový průšvih, abyste po závěrečných titulcích začali volat doktora a do kina příště vyrazili v pěti lidech, abyste si vzájemně mohli krýt záda. K dobrému filmu má však bohužel taky hodně daleko. O tom, kdo může za to, že s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fantastická čtyřka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Fantastická čtyřka

Zatím nevyšlo.


Související články

24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
1.1.2017 22:38 Star Wars a Zpívej stále vládnou, Pasažéři nad Assassinem Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Fantastická čtyřka je sice comicsová klasika, na plátně se ale téhle partě moc nedaří. Jeden film se před lety ani nedotočil a u dvou nedávných adaptací, pod něž se podepsal Tim Story, bychom možná byli raději, kdyby to dopadlo podobně. Nový pokus však vypadá celkem zajímavě. Za kamerou totiž bude Josh Trank, jehož Kronika nám celkem vytřela zrak. Opět dostaneme pětici kosmonautů, kteří se při své cestě do vesmíru díky kosmické radiaci získají nadlidské schopnosti. Reed Richards se umí natahovat, Sue Storm zneviditelnit, její bratr se zase dokáže změnit v lidskou létající pochodeň a Ben Grimm vypadá jako lidská zeď. Společně se rozhodnou páchat dobro, jejich kolega Victor von Doom to ale vidí jinak. Je tedy jasné, kdo se bude muset s kým pořádně porvat. Herci sice nejsou žádné velké hvězdy, ale rozhodně své práci rozumí, takže jsme zvědaví.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.