Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Fanoušci

Fanoušci /2007

Režie: Kyle Newman

Hrají: Chris Marquette, Sam Huntington, Kristen Bell, Dan Fogler

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 6.2.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fanoušci

V kostce: "Výprava skupiny kamarádů na Skywalker ranč George Lucase za jedinou existující kopií první epizody Hvězdných válek nenabízí fandům Star Wars tolik vtipů, kolik by asi rádi viděli, ale jako neurážející komediální road movie je poměrně fajn. Mohla být ale podstatně lepší. "

Galerie obrázků filmu Fanoušci


Recenze filmu Fanoušci

Jsou filmoví fanoušci a filmoví fanoušci. Ti jedni jsou ochotni čekat na film třeba půl roku, pak si ho v kině užít a případně na něj vyrazí podruhé či potřetí. A pak se těší na další. Ti druzí chodí do práce a do školy oblečeni jako Spock nebo Han Solo a jsou ochotni porvat se s člověkem za to, že řekne, že se mu nelíbilo Impérium vrací úder nebo že animované Klonové války stojí za prd (jako že stojí). Komedie Fanboys, ačkoliv se to možná na první pohled nezdá, není určena primárně té druhé ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fanoušci


DVD a Blu-ray filmu Fanoušci

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
5.2.2017 20:00 VIDEO: Nové záběry z Logana Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.2.2017 16:37 Dennis Villeneuve natočí Dunu Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

Je Halloween roku 1998. Do premiéry Epizody I zbývá ještě několik měsíců, ale partička hlavních hrdinů poctivě trhá kalendáře a v kostýmech Stormtrooperů (co jiného byste si chtěli vzít na halloweenský večírek?) nadšeně debatují o tom, jak moc cool bude nejnovější Lucasův přírůstek do pokladnice světového filmu. Jenže pak zasáhne osud. Jeden z nich zjistí, že by se premiéry nemusel dožít. Zoufalá situace si žádá zoufalé řešení... podle všech dostupných informací už je Epizoda I dávno hotová a strýček George si jí syslí ve svém sejfu, někde hluboko v útrobách Skywalker Ranche. Je na čase nakopnout jediovskou dodávku a vyrazit tím směrem. Třeba se jim povede ukecat ho k jedné soukromé projekci. Jsou to přece ti největší fanoušci Star Wars vůbec. A pokud tomu nevěříte a rádi byste si nárokovali tuhle pozici pro sebe, pak jste je ještě neviděli v akci. :) Snímek Fanboys vám bezmála třicet let po premiéře Nové naděje tohle potěšení dopřeje a zatím to vypadá, že nebudou bavit jen majitelé světelných mečů.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.