Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Fame - cesta za slávou

Fame - cesta za slávou /2009

Režie: Kevin Tancharoen

Hrají: Debbie Allen, Kay Panabaker, Kelsey Grammer, Charles S. Dutton, Bebe Neuwirth

Česká premiéra: 7.1.2010

USA premiéra: 25.9.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fame - cesta za slávou

V kostce: "Sláva v moderním kabátku a hůř, rozhodně však ne úplně ve všem. Příběhově předvídatelný guláš bez chuti totiž zachraňují modernizované vypalovačky a nová hrstka nadaných sympaťáků, se kterou se to docela dobře táhne. Tancharoen ani jednou netne do živého způsobem, jakým to kdysi udělal Parker několikrát, pasáže bez dialogů mu ale šlapou na jedničku a vlastně se tak můžete zlobit jen na scénář, s jehož neambiciózností si nikdo nelámal hlavu. Dalo se z toho vyždímat daleko víc. Na druhou stranu buďme rádi, že je alespoň na co koukat a co poslouchat."

Galerie obrázků filmu Fame - cesta za slávou


Recenze filmu Fame - cesta za slávou

Zběsilé remakeování pokračuje. V současnosti velice oblíbený studiový styl „zrychlit, zatraktivnit a poslat znovu na trh“ si vybírá oběti nalevo i napravo a konec je stále v nedohlednu. Nejnovější obětí tohoto trendu se stala Sláva Alana Parkera, která v roce 1980 názorně předvedla, že filmy o teenagerech, bojujících s nejasnou budoucností, nemusí být jen tupé přehlídky záškoláctví, konzumace alkoholu a balení příslušníků opačného pohlaví. Sedm studentů newyorské Střední školy muzických umění...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fame - cesta za slávou


DVD a Blu-ray filmu Fame - cesta za slávou

Zatím nevyšlo.


Související články

12.1.2017 10:00 Disney láká superhvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
20.11.2016 12:17 Víkendový výplach #376 o Star Wars a zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
4.11.2016 10:27 Co chystá akční bůh? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ještě nedávno byl muzikál prakticky mrtvý žánr a i když Moulin Rouge! má už teď status klasiky a Chicago si odneslo pár Oscarů, film, který s největší pravděpodobností zapříčinil fakt, že muzikály se vrací zpět, je veskrze průměrná a poměrně otravná Mamma Mia! Nebýt jí, předělávka dvacet devět let staré žánrové klasiky by asi světlo světa nespatřila. Hrdiny, kteří tentokrát budou zpívat a tančit, budou studenti newyorské umělecké akademie a my můžeme zatím jen těžko odhadovat, zda se režisér s krkolomným příjmením Kevin Tancharoen bude pokoušet navázat tam, kde skončil Alan Parker, nebo jestli se vydá ve stopách moderního hudebního filmu pro současnou mládež a zkusí to ve stylu Let`s Dance. Herecké obsazení nabízí neznámé nebo druholigové herce, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.