Fair Play

Fair Play

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Fair Play

Fair Play /2014

Režie: Andrea Sedláčková

Hrají: Judit Bárdos, Eva Josefíková, Aňa Geislerová, Roman Luknár, Roman Zach

Česká premiéra: 6.3.2014

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fair Play

V kostce: "Fair Play zobrazuje poměrně sugestivně, že normalizace byla nepěkná doba k životu. Technicky i herecky precizní film ale zároveň zplošťuje oněch nešťastných dvacet let na souboj čistého dobra se zkaženým zlem, což rozhodně není ideální. Jde jen o další zkreslení, i když nepochybně akceptovatelnější než retro pohoda Něžných vln."

Galerie obrázků filmu Fair Play


Recenze filmu Fair Play

Když se na obzoru zjeví nový film o normalizaci, člověk už má ve zvyku hledat nějakou hlubokou díru, do které by se schoval, než se přes něj přežene další „člověčina“ jak ze škatulky. Možná namítnete, že poslední dva ročníky Českého lva vyhrál film zobrazující komunismus silně negativně, takže se třeba blýská na lepší časy. Jenže mainstream stále ovládá intelektuální genocida Něžných vln a seriálu Vyprávěj. Pořád přijde vhod každý jeden režisér ochotný se vůči nostalgickému retru vymezit.A vy...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fair Play

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Fair Play

Zatím nevyšlo.


Související články

29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
18.11.2015 14:00 Téma: Jak Hollywood utrácí za reklamu Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
5.8.2015 16:18 7 filmů herečky Bereniky Kohoutové Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.5.2015 12:00 Víkendový výplach #296 o Zaklínači a Jackiem Chanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 59 příspěvků
21.2.2015 23:00 Českého lva 2014 ovládla Cesta ven Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Osmdesátá léta v Československu. Mladičká sprinterka Anna (Judit Bárdos) se stává členkou Střediska vrcholového sportu. Její matka (Anna Geislerová) a trenér (Roman Luknár) doufají, že splní kvalifikační limit a postoupí na olympijské hry. Vybočením ze světa tvrdého sportovního drilu je pro Annu pouze milostný vztah s Tomášem (Ondřej Novák). Anně začnou být bez jejího vědomí podávány anabolické steroidy. Její výkonnost stoupá, objevují se ale rovněž první zdravotní problémy. Anna se o přípravcích dozvídá pravdu, a přestože je v sázce její účast na olympiádě, hodlá dál trénovat bez nich. Její matka však doufá, že Anna účast na olympijských hrách využije k emigraci, a rozhodne se jí anabolika pod rouškou neškodných vitaminů aplikovat tajně... Další kvalitně obsazený snímek z producentské dílny společnosti Negativ.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.