Fair Game

Fair Game

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Fair Game

Fair Game /2010

Režie: Doug Liman

Hrají: Naomi Watts, Sean Penn, Simon Baker, Ty Burrel

Česká premiéra: 5.5.2011

USA premiéra: 5.11.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fair Game

Doug Liman možná drobátko klopýtnul s Jumperem, pořád je to ale člověk, který přivedl na svět Pana a paní Smithovy a hlavně dobrodružství Jasona Bournea (i když měl pod palcem jen první, z trilogie zřejmě nejslabší díl). Dost důvodů na to, abychom mu mohli stále věřit a doufat, že se zase projednou vytáhne. Fair Game by mělo být něco mezi dramatem, thrillerem, akčním filmem a životopisem. Hlavní roli v něm hraje Naomi Watts. Manžela její hrdinky se pokusí zdiskreditovat Bílý dům tím, že odhalí její skutečnou práci - ona je totiž agentkou CIA. Manžel je zas novinář a jelikož napsal něco, co se Bílému domu nelíbilo, rodině prakticky podepsal ortel. Co se z toho vyklube, poradí až trailer, teď stačí vědět, že režíruje Liman, hraje tu Naomi Watts a vedle ní se objeví Sean Penn, miláček Akademie a notorický filmový bulánek. Je tedy dost možné, že  se Liman bude snažit s thrillerem zaútočit i na Oscary, ostatně snad každý film s Pennem v hlavní roli mívá tyhle ambice. Fair Game by se vedle nich mohlo v  jednom lišit - snad nebude nudné.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Fair Game


Recenze filmu Fair Game

To bylo tak: Agentka Valerie Plame patřila k týmu, který měl za úkol nalézt v Iráku zbraně hromadného ničení. Za každou cenu. I kdyby tam žádné nebyly. Jenže když CIA vyhrabala jen pár hliníkových trubek a Bush se přesto rozhodl pro invazi, manžel Valerie, bývalý velvyslanec Joe Wilson, o tom napsal do novin. Odveta přišla rychle: v tisku se objevil Bílým domem objednaný článek, který prozradil Valerieino krytí. Čímž ji naprosto zdiskreditoval a zničil jí nejen kariéru, ale i osobní život. Za...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fair Game


DVD a Blu-ray filmu Fair Game

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.1.2017 16:00 TZ recenze: Úvod 4. řady Sherlocka Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.12.2016 02:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Prosinec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.