Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Experti

Experti /2006

Režie: Karel Coma

Hrají: Kryštof Hádek, Tomáš Löbl, Michael Foret, Jíří Bartoška, Eva Ujfaluši

Česká premiéra: 9.2.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 11.9.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Experti

Producenti z Whisconti a České produkce si ani po hořkém dovětku Snowboarďáků v podobě veřejné kritiky z úst Karla Janáka a jeho následného úprku i s dvojicí Mádl – Kotek nenechali rozmluvit sen o dalším megahitu pro mladé české publikum. Experti vstupují do arény jako druzí v řadě za Panicem, ale o měsíc před Rafťáky, což by se při kvalitní práci hlavního autora Karla Comy mohlo záhy projevit jako strategicky vyvoněná kulišárna. Coma začal na scénáři pracovat prý už v roce 1998, až po osmi letech se však storka o Oskarovi, toho času magorovi do compů a do (skoro) sousedky Lucie, prožene několika desítkami promítaček České republiky. Oskar se v něm pokusí nějakým zákonným způsobem sejmout svého spolužáka Viktora, který jako úspěšný podnikatel s počítači Lucii uchvátil. A pak prý má dojít k lehké změně Oskarovy identity, pár scenáristickým poruchám, no prostě k několika návnadám pro teenagerskou srandu, jak se nám pokouší napovídat oficiální synopse, z níž důvěřivě cituji. Co z toho vyleze uvidíme až v únoru. Zatím se můžeme spolehnout pouze na ověřené charisma Kryštofa Hádka, obávat se Michaela Foreta, těšit na Petra Čtvrtníčka a doufat, že případný komerční ohlas bude vyvážen i snesitelností pro diváky, co chodí do kina častěji než dvakrát do roka.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Experti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Experti

Co český film, to pohroma. Tahle rovnice platí na většinu produkce z našich luhů a hájů až na čestné výjimky (Příběhy o. š., Štěstí) naprosto nekompromisně a není tajemstvím, že základy celého problému najdeme zejména v „humoristických“ etudách, kterými se hřejivě lidští či naopak bujaře rozverní páni režiséři snaží podchytit podstatu české nátury libovolného věku. Nemíním vás unavovat výčtem špatných komedií uplynulé pětiletky, ani se tu obšírněji zabývat již mnohokrát skloňovanou skutečnost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Experti

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Experti

Zatím nevyšlo.


Související články

19.11.2016 01:00 Han Solo a hvězda Hry o trůny Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.8.2016 19:00 Superman se vrátí v černém obleku Rubrika: Novinky Diskuze: 73 příspěvků
14.2.2016 18:15 Deadpool vládne, Zoolander chřadne, tržby udivují Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
5.1.2014 12:57 Víkendový výplach #226 o McClaneovi a Obamovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
8.8.2013 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.