Expendables: Postradatelní

The Expendables

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (210)
Plakát k filmu Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní /2010

Režie: Sylvester Stallone

Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger

Česká premiéra: 19.8.2010

USA premiéra: 13.8.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Expendables: Postradatelní

V kostce: "Stallone a parta vyhořelých nebo nerozjetých akčních ikon jedou srovnat se zemí jihoamerický ostrov i s místním diktátorem a zlobivým agentem CIA. Na ději nezáleží, na kadenci střelných zbraní a hlasivek protagonistů ano... splněný sen pamětníků a pěst do zesláblého břicha současného akčního žánru. OLD SCHOOL IS COOL!"

Galerie obrázků filmu Expendables: Postradatelní


Recenze filmu Expendables: Postradatelní

Je zbytečné to natahovat, ostatně načekali jsme se dost. Vánoce letos přišly o něco dřív a na stromečku se lesknou výbuchy, drsňácká tetování, opálené ženy, rozeřvané motory letadel a chopperů a další chlapácké propriety (nápověda: většinou se lesknou a na požádání dělají z lidí rajský protlak). Všechno, co jste viděli v ukázkách, násobte dvěma, všechno to, v co jste doufali, tu najdete, v náruči těch, co by se pro žánr nejradši rozkrájeli. Expendables jsou fan service jako blázen a navzdory ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Expendables: Postradatelní


DVD a Blu-ray filmu Expendables: Postradatelní

Zatím nevyšlo.


Související články

8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
4.1.2017 17:00 Stallone se vrací za kameru Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
5.8.2016 11:16 Mel Gibson a další oscarovka? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.6.2016 12:30 Víkendový výplach #352 o Spideym a akčních hrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Každý akční hrdina musí jednou odejít do důchodu, většina ale moment, kdy může kina opustit se ctí, prošvihne. Jednu dobu to vypadalo, že i Sylvester Stallone skončí jako starý a opuchlý chlapík v mizerně natočených filmech, u nichž budou fandové Ramba a Rockyho trpět. Stallone se však rozhodl vzít věci pevně do svých rukou a obě zmíněné série ještě jednou poslal do kin. A stal se zázrak, protože vysmívaný důchodce zašlapal do země akční hrdiny o dvě generace mladší. Stalloneovi to ale nestačí. Jeho chystaná novinka The Expendables má totiž ambice stát se onou „matkou všech akčních filmů.“ Banda žoldáků tu vyrazí zlikvidovat jakéhosi jihoamerického diktátora a bude okolo toho spousta střílení a násilí. A ve čtvrtém Rambovi však Stallone dokázal, že to střílení umí. Teď se navíc rozhodl zavolat všem akčním hvězdám v Hollywoodu. Takže to vezmeme postupně – Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Mickey Rourke, Steve Austin, Danny Trejo, Scott Adkins, Randy Couture, Terry Crewes, Robert Knepper, Eric Roberts. Všichni zmínění umí kulometem postřílet malou armádu, vypadají jako lidský buldozer nebo zvládnou procedit drsňáckou hlášku mezi zuby jako málokdo. Zkrátka a dobře nic lepšího už člověk nemůže pro béčkový akční film s příchutí osmdesátých let chtít.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.