Expendables: Postradatelní 2

The Expendables 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (115)
Plakát k filmu Expendables: Postradatelní 2

Expendables: Postradatelní 2 /2012

Režie: Simon West

Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture

Česká premiéra: 6.9.2012

USA premiéra: 17.8.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Expendables: Postradatelní 2

V kostce: "Slyova parta má tentokrát za úkol přivést cosi z havarovaného letadla z východní Evropy. Rutinní mise se však změní v osobní záležitost ve chvíli, kdy je jeden z Postradatelných zavražděn. Pomsta bude hodně krvavá. Simon West si je v akčních scénách jistější než Stallone a všichni veteráni si akci pořád užívají na jedničku, přeci jenom by to ale chtělo alespoň trošku smysluplný scénář a nespoléhat se jen na hlášky a vzpomínky na staré dobré akční časy. "

Galerie obrázků filmu Expendables: Postradatelní 2


Recenze filmu Expendables: Postradatelní 2

Sedím v americkém kině, ponořen do popcornu, který vedle typické české porce vypadá jako bavorský tuplák vedle panáka saké, a spolu s asi padesátkou místních fandím. Tohle není pasivní sledování stejného filmu, který jsem viděl před několika dny v Praze. Tady se povzbuzuje jako na fotbale. Každý útok na bránici diváků nebo střeva protivníků je doprovázen velkým hurá a vy máte pocit, že někdo v zadní řadě určitě nahlas počítá killy. Kvůli těmhle fanouškům Postradatelní vznikli. A právě kvůli n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Expendables: Postradatelní 2


DVD a Blu-ray filmu Expendables: Postradatelní 2

Zatím nevyšlo.


Související články

8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
4.1.2017 17:00 Stallone se vrací za kameru Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
5.8.2016 11:16 Mel Gibson a další oscarovka? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.6.2016 12:30 Víkendový výplach #352 o Spideym a akčních hrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Před pár lety nikdo nevěřil, že by se v jednom filmu mohli sejít Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis. Expendables – Postradatelní ale ukázali, že možné je všechno a s touhle svatou trojicí akčního žánru dorazilo i pár dalších zajímavých borců. A v kinech se jim dařilo, takže příští rok v létě plánují návrat. Tentokrát povede Sly svoji partu na misi pomsty. Jejich kámoš Tool, kterého si zahrál v jedničce Mickey Rourke, totiž přecenil své síly a nezvládnul smrtelně nebezpečnou misi. Nejdřív chtěla tatíka pomstít jeho dcera, brzy ale pochopila, že bez Slyova komanda nemá ani tu nejmenší šanci na úspěch. Akční veteráni do toho tedy budou muset opět šlápnout. Stallona nahradil za kamerou režisér Con Air Simon West a vrací se většina přeživších z minulého filmu. Navíc dorazí i Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris nebo Scott Adkins. Věřme, že to bude stejná zábava jako posledně. Vítězný tým se přeci jenom moc nezměnil.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.