Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Exiled

Exiled /2006

Režie: Johnny To

Hrají: Anthony Wong, Ellen Chan, Francis Ng, Josie Ho, Ka Tung Lam, Nick Cheung

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 31.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Exiled

Když jezdíte do Varů poctivě každý rok, jen málokterá filmová událost už vás dokáže napřesrok překvapit. A zatímco teď budou z Exiled všichni trochu v šoku, naše redakční skvadra už si ho na začátku července pěkně pustila žílou a ručí za výsledky. Jednoduchý příběh začíná v ponuré části země zvané Macao, kde zástupci dvou nezsvářených stran v jednu a tu samou chvíli zaklepou na dveře pana Wo. Pan Wo udělal chybu a příliš „vyjebával“ s jedním z jejich šéfů a tento se rozhodl, že ho nechá zabít. Proto zabijáci na jeho prahu nenesou dobré zprávy. Když ale dva chtějí totéž, nemusí to být totéž. Jeden z nich má k Woovi vztah, pro druhého je to jen práce a když si všichni v klidu pokecají a zastřílí, zjistí, že vlastně nikdo nechce mít na triku nějakou další mrtvolu. Místo toho se dají dohromady s dvěma dalšími pobočníky a utvoří prapodivnou partičku hitmanů s velkým přáním vydělat si před odchodem do důchodu a pak nepozorovaně zmizet. Za chvíli po nich jde celé podsvětí – nejen že se rozkřikne, že pan Wo není mrtvý, ale navíc se psanci začnou příliš plést do záležitostí místní mafie. Začíná zběsilá honba za přežitím plná krvavého baletu, porušování přírodních zákonů a osudových přestřelek v tom nejlepším stylu, kterým se Hong Kong v současné době honosí.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Exiled

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Exiled

Nejzápadnější z východních fachmanů, Johnny To, poslední dobou točí filmy jako na běžícím pásu, ale obdivuhodná pracovitost mu zjevně nebrání v soustružení gangsterek, které na první pohled vypadají tuctově, ale skrývají pod svým někdy až hollywoodsky vyžehleným zevnějškem velmi komplexní osobnost. Kdo chce hledat, najde poklad, kdo radši nekomplikované deštíky olova a gejzíry krve, ten by měl jít o dům dál. Exiled je gangsterka s velkou duší. A velkým srdcem. Ačkoliv vizuální stránkou Joh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Exiled


DVD a Blu-ray filmu Exiled

Zatím nevyšlo.


Související články

5.2.2013 15:00 Nářez #5: Jet Li cvičí taiči Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
12.9.2011 17:30 Filmtech: Jak se vaří retro image Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
3.6.2010 12:25 Drsní Francouzi míří do Ameriky Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
25.12.2007 17:18 Nejlepší filmy roku 2007 Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
28.11.2007 17:04 FilmAsia 2007: Pozvánka Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.