Equalizer

The Equalizer

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Equalizer

Equalizer /2014

Režie: Antoine Fuqua

Hrají: Denzel Washington, Chloë Grace Moretz, Marton Csokas, Haley Bennett, Melissa Leo

Česká premiéra: 25.9.2014

USA premiéra: 26.9.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Equalizer

V kostce: "Denzel Washington je v zabijáckém důchodu, když ale jeho kámošku, která brigádnicí jako prostitutka, nehezky zřídí její zaměstnavatelé, rozhodne se ještě jednou oprášit své zabijácké schopnosti. Netuší ale, že si tím udělal hodně mocné nepřátele a zabíjení jen tak neskončí. Equalizer je jednoduchá, pomalu vyprávěná a hodně drsná podívaná se zajímavým hrdinou, skvělou akcí a poctivou thrillerovou atmosférou. V rámci žánru výtečná práce. "

Galerie obrázků filmu Equalizer


Recenze filmu Equalizer

Akčních dědků máme v kinech v poslední době docela dost. Expendables nedávno vyrazili na svou třetí misi, která byla docela povedená, a Liam Neeson dnes patří mezi největší akční hvězdy, i když o to možná ani moc nestál a došlo k tomu jaksi omylem. Každopádně jeho trojku 96 hodin uvidíme už za pár měsíců. No a teď je tu Denzel Washington.  Jeho Equalizer není pokusem svézt se na vlně akčně-dědkovských thrillerů. Předělávka seriálu z osmdesátých let se totiž v Hollywoodu chystala už pár let a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Equalizer

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Equalizer

Zatím nevyšlo.


Související články

3.3.2015 12:46 Další přírůstek k Sedmi statečným Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.2.2015 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
4.1.2015 10:07 Nejlepší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 112 příspěvků
5.11.2014 09:45 Kupte si drogy od Gyllenhaala Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
19.10.2014 23:34 Pittovo válečné Fury přeskočilo i velebenou Zmizelou Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Denzel Washington nejspíš chce být za drsoně až do konce života. A my s tím vlastně nemáme moc problém. Jeho nejnovější projekt The Equalizer je remake seriálu z osmdesátých let, jehož hrdinou je bývalý špión, který má na rukou hodně krve a jednoho dne se rozhodne napravit. V novinách můžete najít jeho inzerát, ve kterém nabízí, že řeší problémy. Rychle, efektně a dokonale. Samozřejmě se ale nevěnuje malování pokojů, spíš se zaměřuje na ten typ problémů, u nichž je potřeba někoho pořádně seřezat nebo zlikvidovat. A o zákazníky nouzi nemá. Washington bude mí k dispozici hodně zajímavé spoluhráče a režisér Antoine Fuqua v nedávném Pádu Bílého domu ukázal, že je taky ve formě. Tak snad to zvládne potvrdit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.