Elitní zabijáci

The Killer Elite

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Elitní zabijáci

Elitní zabijáci /2011

Režie: Gary McKendry

Hrají: Jason Statham, Robert De Niro, Clive Owen, Yvone Strahovski, Dominic Purcell

Česká premiéra: 6.10.2011

USA premiéra: 23.9.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Elitní zabijáci

V kostce: "Překombinovaná zápletka namazaná na poněkud okoralý, ale povědomě chutnající krajíc. Statham je hvězda, Owen přísně kouká, De Niro úpí a všichni ostatní vypadají jako parodie, která právě vyšla z koncertu Beatles. Kdyby to bylo víc americké, bylo by to tupější. Kdyby to bylo víc britské, bylo by to nesnesitelné. Takhle je to někde mezi - dost hloupé, ale vlastně docela neškodným způsobem."

Galerie obrázků filmu Elitní zabijáci


Recenze filmu Elitní zabijáci

Elitní zabijáci nemají nic společného s filmem Zabijácká elita (v originále stejné názvy) od Sama Peckinpaha, ale skorodebutující Gary McKendry mu přesto chtěl propůjčit patinu akce drsných mužů v drsných časech. Proto se snímek odehrává převážně v Anglii 80. let, má trochu línější kameru a velmi roztomilé kostýmy. Pro představu - Clive Owen má knírek, Dominic Purcell mastné kotlety a Robert De Niro působí jako opožděný hipík. Jediný, kdo vypadá pořád stejně a stejně i hraje, je Jason Statham...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Elitní zabijáci


DVD a Blu-ray filmu Elitní zabijáci

Zatím nevyšlo.


Související články

7.12.2016 09:55 Jackie Chan proti drogovým kartelům Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
30.7.2016 14:00 Téma: Proč bude Suicide Squad strašná pecka? Rubrika: Novinky Diskuze: 102 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
20.7.2016 17:02 TOP 7: Hororová monstra 21. století Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V The Expendables nafasoval Jason Statham druhou hlavní roli hned vedle samotného Slye. A zdá se, že se mu v první herecké lize zalíbilo. Jeho charisma a kopance konec konců fungují spolehlivě vždycky. Proč se ale pořád motat okolo béček? Nejspíš takhle Statham uvažoval, když podepisoval smlouvu na The Killer Elite. Děj na první pohled ale potenciální akčně-thrillerovou bombu nepřipomíná. Bývalý člen Navy Seals je opět povolán do služby, aby zachránil svého kolegu ze starých časů. Jestli půjde po krku vrahovi, svým zrádným nadřízeným nebo nějaké soukromé armádě, zjistíme až v kině. Každopádně v tom nebude sám. Statham se dostal do vybrané herecké společnosti a záda mu budou krýt mimo jiné Robert De Niro, Clive Owen, Yvone Strahovski ze seriálového Chucka, Dominic Purcell z Útěku z vězení a charismatický Adewale Akinnuoye-Agbaje ze Ztracených. Otázka zní, jak to celé ukočíruje debutující Gary McKendry.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.