Ek Ajnabee

Ek Ajnabee

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ek Ajnabee

Ek Ajnabee /2006

Režie: Apoorva Lakhia

Hrají: Amitabh Bachchan, Arjun Rampal, Perizaad Zorabian, Aditya Lakhia

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 9.12.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ek Ajnabee

Suryaveer Singh (říkejte mu třeba Tonda, pokud si nechcete vykloubit jazyk) je samotář. Odjakživa se stranil lidí a jeho výcvik v elitních složkách armády jen dodal na síle jeho přesvědčení "nikdy nikomu nevěř". Žije ve velkém městě plném lidí, ale nikoho nezná. Doživotní bručoun, ošlehaný tisícem kulometných deštů otevře své srdce jen jedné nevinné dívence, která ho osloví v parku. Mezi dvěma nesourodými kumpány brzy vznikne velké přátelství a když je jednoho dne holčička unesena (riziko bohatých dítek), rozhodne se Tonda... ehm... Singh, že opráší svoje zkušenosti a vydá se jí zachránit. Do cizí země, bez kontaktů a jakékoliv podpory... tenhle šedovlasý elegán se ale nezdá a když dojde na zbraně a taktiku, málokdo ho předčí. Navíc musí ještě vrátit padouchům těch pár kulek, které do něj při únosu nasypali. Nechť začne peklo.

Jestli někomu předchozí řádky připomínají jistý film Tonyho Scotta s jistým Denzelem Washingtonem, může si gratulovat k dobrému postřehu. Ostatně vůbec bych se nedivil, kdyby Ek Ajnabee znamenalo "Muž v ohni: Remake". V Bollywoodu ale na duševní autorství nehledí. "Takové věci se přeci dějí všude na světě", tak proč ne zrovna v centru indické metropole. Dovedou však Indové držet krok s šíleným Tondou? Ehm... tedy Tony Scottem... samozřejmě.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Ek Ajnabee

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ek Ajnabee

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu Ek Ajnabee


DVD a Blu-ray filmu Ek Ajnabee

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.