Dvojí hra

Duplicity

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Dvojí hra

Dvojí hra /2009

Režie: Tony Gilroy

Hrají: Clive Owen, Julia Roberts, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Wayne Duvall, Thomas McCarthy

Česká premiéra: 7.5.2009

USA premiéra: 20.3.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dvojí hra

V kostce: "Vítejte do světa průmyslové špionáže, kde žádný trik není dost podlý - právě tady se pohybují dvě velké ryby Clive Owen a Julia Roberts. Občas do sebe narazí, občas spolu končí v posteli, ale v každém případě jim jde oběma o kšeft. Hraje však každý z nich úplně čistou hru..? Tony Gilroy natočil formálně ukázkové řemeslo (kamera a hudba!), které vyžaduje velkou dávku pozornosti, ale bohužel svého diváka nijak výrazněji neodměňuje. Herci jsou nicméně skvělí a pokud se mezi všemi těmi flashbacky úplně neztratíte, zbyde tu po Dvojí hře příjemný chuťový ocas, který čerpá hodně z pohody Dannyho parťáků."

Galerie obrázků filmu Dvojí hra


Recenze filmu Dvojí hra

Za tu dobu, co Tony Gilroy trůní na režijní stoličce (a modří vědí, že ta doba je opravdu krátká), stihl se vyprofilovat jako formálně přesný vypravěč, kterého hlodají nekonečně vysoké hry patriotů a související špinavé praktiky. Zatímco minule proháněl právnické eso v kůži George Clooneyho městem i polem, aby si došlápl na špínu valící se z odpadu nadnárodní korporace (nebo aby si ona došlápla na něj?), dnes povolává do zbraně „internacionálního“ Owena a polozapomenutou Julli Roberts – jako ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dvojí hra


DVD a Blu-ray filmu Dvojí hra

Zatím nevyšlo.


Související články

13.2.2016 19:14 Z comicsového Deadpoola je megahit! Rubrika: Novinky Diskuze: 54 příspěvků
8.5.2015 14:00 Téma: Marvel potřebuje lepší záporáky! Jsou už na cestě? Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
17.12.2014 17:45 Sonygate #2: Jak se vyrábí blockbuster Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
2.7.2013 19:00 Vrátí se Hellboy? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
1.6.2013 12:20 Téma: Trailerové lži Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Některým z vás zřejmě bude stačit jediný pohled na pravý sloupec s obsazením a jménem režiséra a budete mít jasno. Tonymu Gilroyovi totiž po Michaelu Claytonovi spousta lidí fandí a sám Hollywood si ho zřejmě oblíbil. Do dalšího filmu (můžete hádat, v jakém prostředí se bude odehrávat) mu tak poskytnul neuvěřitelně nabušené obsazení. Nejdůležitější role dostanou Julia Roberts a Clive Owen, kteří si zahrají průmyslové špióny. Musejí se po dlouhé době spojit a vyhrabat svinstvo na své vlastní šéfy. Tony Gilroy si Duplicity samozřejmě sám i napsal, takže můžeme očekávat další náročnou konverzačku, u které se vám minuta nepozornosti nemusí vyplatit. Zatímco Clive Owen je se sebou asi spokojený, Julia Roberts by se teď měla zatraceně snažit, jestli jí jde o návrat do první ligy. Dlouhá pauza jí moc nepomohla a v Charliem Wilsonovi vypadala jak vadný nafukovací balónek, tak uvidíme, jak jí to bude slušet v jiné společnosti. Na dalšího Gilroye se každopádně těšíme, už jen proto, že je to scénárista k nezaplacení, který se už svým debutem vyprofiloval do jednoho z nejzajímavějších tvůrců současnosti.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.