Dům u jezera

The Lake House

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Dům u jezera

Dům u jezera /2006

Režie: Alejandro Agresti

Hrají: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Shohreh Aghdashloo, Christopher Plummer

Česká premiéra: 10.8.2006

USA premiéra: 16.6.2006

Na DVD od: 17.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dům u jezera

Poštovních romancí už jsme tu pár měli, všichni si jistě vzpomínáte na Lásku přes internet. Autoři romantického dramatu Lake House však scénář opatřili trochou nadpřirozena. Keanu Reeves se totiž zrovna přistěhoval do půvabného domku u jezera a ve schránce našel vzkaz od bývalé majitelky. Šťastné a veselé Vánoce 2004. Připadá mu to žertovné a tak jí napíše, jestli si náhodou trochu neplete roky. Dvojice brzy zjistí, že jejich dopisy procházejí jakousi časovou bariérou. Jsou od sebe vzdáleni dva roky a nikdo nedokáže vysvětlit proč (normální člověk by se zeptal pošťáka, ale na to se tu nehraje ;). S psaním nicméně nepřestanou a začíná se mezi nimi formovat romantický vztah. Dokáží však překonat onu časovou propast?
Určitě ano (ostatně sami to vidíte na obrázku ;). Pokud byste chtěli hollywoodské scenáristy podrbat za ušima, že zas jednou přišli na něco originálního, zapomeňte na to a sežeňte si korejský Il Mare... to není tuňák, ale romantická předloha, která činí z Lake House jen prachsprostý remake. Možná bych měl nějaké to nadšení pro západní zpracování (tím spíš, že jsem korejský originál zatím neviděl), ale obsadit do hlavních rolí Keanu Reevese a Sandru Bullock? Z toho sám pro sebe chemii nevykřesám, protože Sandra mi příliš "nejede" a draft argentinského režiséra Alejandra Agrestiho jen naznačuje, že Hollywood si s tímhle remakem nechtěl příliš špinit ruce. Jo, kdyby se tahle herecká dvojka chtěla znovu posadit do autobusu a natočit Speed 3, to by bylo jiné kafe. Zatím se holt musíme spokojit s remaky asijských pecek a trpělivě doufat, že alespoň někdo trefí hřebíček na hlavičku.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Dům u jezera

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Dům u jezera

Nejsem sice ten pravý povolaný na psaní následujícího textu, nicméně jak říkávala moje babička, některé věci prostě udělat musíš, i kdyby ti za patami hořelo. Tahle situace naštěstí nenastala a tak se rychle pustím do psaní, kdyby se bleskurychle rozhodla pro změnu stavu ;). Takže… původní korejský snímek Siworae, který stojí Domu u jezera jako předloha, jsem bohužel neviděl. To kdybyste ze mě chtěli mámit srovnání a nepochopitelně se ťukali do čela, jak můžu Sandru a Keanu hodnotit tak vyso...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dům u jezera


DVD a Blu-ray filmu Dům u jezera

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
27.11.2016 12:11 Víkendový výplach #377 o hrdinech a monstrech Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
27.10.2016 08:48 Uwe Boll to balí Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
12.10.2016 14:00 První dojmy: 15 minut z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
11.9.2016 12:20 Víkendový výplach #366 o bitce Batmana a Supermana Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.