Držte krok se Steinovými

Keeping Up with the Steins

  • O filmu
  • Recenze
  • Klipy
  • Trailery
  • Galerie
  • DVD
  • Blu-ray
  • OST
  • V.I.M.
Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Držte krok se Steinovými

Držte krok se Steinovými /2006

Režie: Scott Marshall

Hrají: Daryl Sabra, Jeremy Piven, Daryl Hannah, Garry Marshall

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 12.5.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Držte krok se Steinovými

Ať zvedne ruku ten, kdo se někdy zúčastnil biřmování, konfirmace, obřízky, případně bat micva nebo bar micva! O předposlední položce se dokonce zpívá ve filmu Starsky & Hutch a Vince Vaughn aka zlotřilý Reese Feldman se u toho náramně natřásá v bocích. Teď budeme chvíli chytří: v judaismu jde o slavnost, kdy se dvanáctiletá dívka stává plně nábožensky zodpovědnou. Bar micva je obdobná slavnost, jen se při ní vyskytují třináctiletí chlapci, kteří jsou v synagóze poprvé vyzváni, aby obřadně četli/zpívali z Tóry. Od onoho dne se tihle neochmýřenci počítají mezi muže, kterých když je minimálně deset, může se konat shromáždění za účelem bohoslužby. Čtení z Tóry je však pro mnohé kudrnatce značně traumatickou záležitostí. Není se co divit - hlasivky procházejí překotným vývojem, který lze bez přehánění nazvat mutací. Jak taková četba může za určitých okolností vypadat, víme z filmu Rabín, kněz a krásná blondýnka. Běžnou praxí také je, že rodiče se snaží pro své potomky obého pohlaví uspořádat nákladnou party (holt si to nesmí s nikým rozházet), na kterou pozvou většinu svých obchodních přátel, takže rodinné úspory tak říkajíc puknou. Proč ten dlouhý úvod? Je to prosté: na Síti o příběhu Keeping Up with the Steins koluje celá jedna (!) věta. Mladý Benjamin (Daryl Sabara) má bar micva a ještě k tomu se mu podaří usmířit otce (Jeremy Piven) s dědou (Garry Marshall). Benjaminův táta chce navíc synovo mar micva udělat naprosto nezapomenutelné. Podaří se mu to? Otázka však může znít i jinak: jakými prostředky?:) Komediální příběh, jenž o svatých věcech vypráví značně neortodoxním zůsobem, režíruje Marshallův synek Scott, který jím zároveň debutuje. Daryla Sabaru dosud asi nejvíce proslavila "hlavní mužská dětská" role v Rodriguezově sérii Spy Kids.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Držte krok se Steinovými

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Držte krok se Steinovými

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu Držte krok se Steinovými

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Držte krok se Steinovými

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
25.1.2017 19:00 Téma: Vzestup a pád Legendary aneb všechno, co musíte vědět o domově Nolana a Snydera Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
31.12.2016 23:01 Super rok 2017 přeje MovieZone! Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.