Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Drive

Drive /2011

Režie: Nicolas Winding Refn

Hrají: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston, Ron Perlman, Albert Brooks

Česká premiéra: 15.9.2011

USA premiéra: 16.9.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Drive

V kostce: "Ryan Gosling je řidič. Má nabušenou káru, milou sousedku a kladivo, se kterým bude možná muset vyřešit spoustu problémů. Nicholas Winding Refn natočil jeden z nejúchvatnějších filmů letošního roku, který není snadné hodit mezi ostatní akčňáky. Svým atmosférickým pojetím totiž trhá na kusy jejich případnou adrenalinovost a ještě u toho stíhá servírovat řadu nezapomenutelných scén. Není to film pro každého. Pokud si k němu ale najdete cestu, připravte si zatraceně vysoké hodnocení."

Galerie obrázků filmu Drive


Recenze filmu Drive

Vážení přátelé, tahle pecka vejde do historie. Výjimečně dnes nebudu chodit kolem horké kaše, takže se už ve druhé větě recenze dozvíte, že Drive nesmíte minout. Je to film, jaký se v našich kinech objeví jednou za pár let, a zároveň brilantní ukázka režijního umu. Nikde letos nenajde krystaličtější příklad toho, jak dokáže jeden člověk pozvednout archetypální scénář a kvalitní herce na úplně novou úroveň.Drive je na míle vzdálené generickým akčňákům s Jasonem Stathamem.Zapomeňte na všechno, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Drive


DVD a Blu-ray filmu Drive

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
22.12.2016 09:15 7 filmů režiséra Tomáše Svobody Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
2.11.2016 00:10 Co propojí Fantastická zvířata s Harrym Potterem? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
8.10.2016 17:00 Blade Runner se vydá do roku 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Nicolas Winding Refn dal svým velmi neortodoxním biografickým dramatem Bronson jasně najevo, že by se o něj měl začít zajímat Hollywood. Tenhle režisér totiž umí natočit audiovizuální orgie plné akce a během minuty přepne bez problémů do artového režimu, kterým si říká o Oscara. Jeho drama Drive k němu má zatím sice docela daleko, ale cena za nejlepší režii v Cannes je minimálně dobrý začátek. Hlavním hrdinou Drive je mladý kaskadér, který po nocích pracuje jako nájemný řidič. Plánujete přepadnout banku a byli byste neradi, kdyby vás s lupem na chodníku zastavila policie? Zavolejte mu, rád vám pomůže. Když ale jedna takováhle loupež nevyjde, zjišťuje tenhle řidič, že o jeho hlavu najednou stojí nejen policie, ale i gangsteři a že je kolem něj najednou docela horko. Drive má velmi zajímavé obsazení v čele s prý úžasným Ryanem Goslingem, americká premiéra je v září, tak snad se dočkáme i u nás.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.