Drive Angry

Drive Angry

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Drive Angry

Drive Angry /2011

Režie: Patrick Lussier

Hrají: Nicolas Cage, Amber Heard, David Morse, William Fichtner, Billy Burke

Česká premiéra: 3.3.2011

USA premiéra: 25.2.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Drive Angry

V kostce: "Nicolas Cage utekl z pekla, aby našel vůdce sekty, jež zavraždila jeho dceru a hodlá obětovat Satanovi jeho vnučku. A teď bude jezdit po jihu USA, tvářit se jako drsoň a blbnout v nejnudněji natočených akčních scénách posledních měsíců. Drive Angry je zoufale otravný film, který spoléhá na to, že díky brutalitě a záměrné imbecilitě bude bodovat u diváků. Pokud jste už pár akčních filmů viděli a nestačí vám ke štěstí fakt, že hrdina jezdí v klasických amerických kárách a sem tam to do někoho našije z brokovnice, běžte o dům dál. Drive Angry může uspokojit opravdu jen ty nejméně náročné. "

Galerie obrázků filmu Drive Angry


Recenze filmu Drive Angry

Spousta lidí má divné koníčky. Jeden sbírá pivní etikety, druhý si vyšívá obrazy a třetí nakupuje vinyly  Heleny Vondráčkové. Jsou i lidé, jejichž koníčky mohou být životu nebezpečné. Nemyslím teď milovníky adrenalinových sportů, ale filmové labužníky, kteří si sednou dobrovolně před televizi a pustí si ten nejhorší film, jaký lze najít. No co, když to někoho baví, tak ať to dělá. Občas se dokonce stává, že dobrý režisér natočí záměrně špatný film. Drive Angry mělo podobné ambice, bohužel výs...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Drive Angry


DVD a Blu-ray filmu Drive Angry

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
22.12.2016 09:15 7 filmů režiséra Tomáše Svobody Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
2.11.2016 00:10 Co propojí Fantastická zvířata s Harrym Potterem? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
8.10.2016 17:00 Blade Runner se vydá do roku 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
30.9.2016 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Září 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nicolas Cage má už nejspíš dny své největší slávy za sebou. Dnes to vypadá, že mu s výběrem scénářů pomáhá nějaký hollywoodský orangután, čas od času se mu ale podaří vybrat si v roli něčem zajímavém. Drive Angry by s trochou štěstí mohl být ten případ. Půjde o akční thriller, jehož hrdinou bude chlapík, jenž chce pomstít smrt své dcery, která se stala obětí jakési pološílené sekty. Většina děje se bude odehrávat na amerických silnicích, na nichž si to Cage bude chtít s vrahy vyřídit, k čemuž bude využívat nejen zbraní a pěstí, ale především svého stylového auťáku. Drive Angry by mělo připomínat béčkové akčňáky ze sedmdesátých let, režisér Patrick Lussier ale hodlá natáčet ve 3D, takže můžeme čekat, že nám v kině do obličeje budou létat auta, náboje a spousta krve.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.