Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (53)
Plakát k filmu Dredd

Dredd /2012

Režie: Pete Travis

Hrají: Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey, Jason Cope

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 21.9.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dredd

V kostce: "Tak trochu jiná komiksová adaptace: Po letech se vracíme do Megacity, kde hlídači pořádku fungují jako policajti, soudci i kati zároveň. A na rozdíl od bijáku se Sylvesterem Stallonem u toho nevypadají jako kašpaři. Snaživý režisér Pete Travis sice ctí syrovou předlohu, z béčkových vod se ale úplně nevymaní - na to film příliš málo čvachtá a nedostatečně baví jak akcí, tak scenáristikými vychytávkami. "Jen" slušná práce."

Galerie obrázků filmu Dredd


Recenze filmu Dredd

V zahraničních recenzích se dočtete, že padesátimilionová komiksová adaptace je buď "dreddful" nebo "beyond awesome". Jinými slovy z nich rozhodně moudří nebudete. Dredd je prostě jeden z těch filmů, které musíte zkusit. Jeho těžiště, podle kterého se zhoupnete na hodnotící stupnici, jednoznačně tkví v hlavním hrdinovi, který je kolečkem v policejním státě. Doslova. Megacity 1 je obří osmisetmilionová aglomerace, která funguje ve špinavé, ničeho se neštítící budoucnosti. Zločinů je tolik, že ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dredd


DVD a Blu-ray filmu Dredd

Zatím nevyšlo.


Související články

21.5.2016 13:15 Padouch pro Spideyho, hvězdy pro Thora Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
21.9.2014 12:30 Víkendový výplach #263 o Dreddovi a Halloweenu Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
5.5.2014 12:18 Jak to bude s druhým Dreddem? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
28.11.2013 17:30 Co nám prozradily trailery na Robocopa? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
28.6.2013 17:00 48. Karlovy Vary: Na co vyrazit? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Budoucnost velkoměst je temná a násilná. Gangy ovládají ulice a zločin je stejně obvyklý jako kyslík v atmosféře. Pro udržení pořádku je proto potřeba urychlit proces trestání protizákonných činů. Policie proto dostává právo jednat nejen jako pořádková služba, ale také jako soudce, porota a popravčí. A takového soudce nebudete chtít naštvat! Před lety měl ksicht Sylvestera Stalloneho (tady je pojem "obličej" neaplikovatelný), v nové verzi téhle sci-fi řežby si Soudce Dredda zahraje Karl Urban, kterého sice většina diváků zná, v žádné vyloženě veliké roli se ale ještě provařit nestačil. Dohled nad ním dostal režisér Pete Travis, jehož nejznámější zářez v kinematografii je akční (a docela povedený) Úhel pohledu. Jestli tahle spolupráce přinese správně shnilé ovoce, to asi vrtá hlavou fanouškům po celém světě. Nová verze nedávného Soudce Dredda se totiž jako moc dobrý nápad nezdá. O to víc může překvapit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.