Dragonball: Evoluce

Dragonball: Evolution

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (49)
Plakát k filmu Dragonball: Evoluce

Dragonball: Evoluce /2009

Režie: James Wong

Hrají: Justin Chatwin, Emmy Rossum, Chow Yun-Fat, James Marsters, Jamie Chung

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 10.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dragonball: Evoluce

V kostce: "Dragonball sice nemá koule, ale má draka. Evoluci v kategorii „filmů podle anime“ taky nenabízí, ale jeho celková praštěnost je docela sympatická, kung-fu a triky nejsou úplný odpad a kdyby tam nestrašil trapný Chow Yun-Fat, dalo by se říct, že i obsazení je fajn. Samozřejmě, je potřeba číst mezi řádky – ten film je „fajn“ především (a možná jedině) ve srovnání s direct-to-DVD fantasy škvárem a nenaplněnými ambicemi typu Inkoustové srdce."

Galerie obrázků filmu Dragonball: Evoluce


Recenze filmu Dragonball: Evoluce

Ačkoli filmovému světu momentálně vládnou úplně jiné koule, na chvíli nechme Devastatora blbnout na pyramidách a podívejme se, co se houpá mezi nohama mystických anime draků. Shodou okolností i tenhle příběh začíná kdysi dávno, na úsvitu lidských dějin. V těch dobách zlý vojevůdce Piccolo (úderné to jméno pro hlavního padoucha!) chtěl zničit Zemi. Hodní kung-fu mniši mu v tom zabránili, ale Piccolo (uch, zase jsem si cvrknul strachy) se po několika tisíciletích vrací a hledá magické „dračí ko...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dragonball: Evoluce


DVD a Blu-ray filmu Dragonball: Evoluce

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
19.1.2017 09:44 Titáni od tvůrce Harryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
23.5.2016 18:02 Soutěž o lístky na výstavu Davida Cronenberga Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.5.2016 13:16 První dojmy: X-Men: Apokalypsa Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Japonsko je divná země. Smrkání na veřejnosti je tam považováno za nejodpornější věc, ale na druhou stranu cpát se syrovými rybami je celkem normální. Zkrátka jiná kultura se vším všudy. V době globalizace ale mají k sobě všichni tak nějak blíž, a tak není divu, že i u nás už vyrostla generace lidí, kteří si pod pojmy jako manga nebo anime nepředstaví ušaté zvíře s velkými zuby. Dragonball je po Pokémonech asi nejslavnějším japonským kulturním artiklem k vývozu a jako takový skrývá hodně slušný komerční potenciál. Logicky tak došlo i na hranou verzi. Hlavním hrdinou filmové adaptace bude mladík Goku, který jednoho dne zjistí, že se od svých kamarádů a vrstevníků v něčem podstatném liší. Byl poslán na Zem, aby ji zničil. Namísto toho se však Goku rozhodne naši planetu ochránit, ale k boji s démonickým lordem Piccolem bude potřeboval sedm mocných artefaktů. A tak nás čeká spousta přestylizovanzých bitek, které v animované podobě možná vypadají stylově, ale na velkém plátně s neznámým Justinem Chatwinem v hlavní roli… nevím, nevím. Režisér James Wong je zodpovědný za první a třetí díl Nezvratného osudu a akční mlátičku Jedinečný a k dispozici má obsazení, který sice není zrovna nejhvězdnější, ale Chow Yun-Fat a James Masters mají dost širokou fanouškovskou základnu na to, aby filmu pomohli. Tak uvidíme na jaře, co z toho bude.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.