Dostaň ho tam!

Get Him to the Greek

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Dostaň ho tam!

Dostaň ho tam! /2010

Režie: Nicholas Stoller

Hrají: Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Katy Perry, P. Diddy, Pink

Česká premiéra: 5.8.2010

USA premiéra: 4.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dostaň ho tam!

V kostce: "Nebezpečně zábavný rocker Aldous Snow dostal vlastní celovečerák a je z toho nejlepší Apatowovka od Superbad. Russell Brand a Jonah Hill jsou sehraní jako letos málokdo, jejich přihrávači prakticky nemohli být lepší a politické nekorektnosti je tu tak akorát na to, abyste se jí nepřejedli. Dostaň ho tam! bez problému naplňuje požadavky nahláškovaného road tripu, na který si v létě rádi zajdete do kina, a jde tak vlastně i o jeden z nejpodařenějších spin-offů vůbec. Hodně štěstí Downeymu a Galifianakisovi, mají co překonávat."

Galerie obrázků filmu Dostaň ho tam!


Recenze filmu Dostaň ho tam!

Road-movies, ve kterých nevypočitatelný podivín terorizuje nenápadného slušňáčka, byly klasickým hollywoodským artiklem ještě předtím, než tuhle premisu dotáhly na dohled dokonalosti Letadla, vlaky, automobily. Po legendární hughesovině už se v nich jen přidávalo na konzumaci roztodivných povzbuzujících látek, sexy babách a oplzlých fórech, až jsme došli k letošnímu prokalenému výletu do Vegas. Kupodivu za ním ale nestojí Todd Phillips (ten do subžánru přispěje až na podzim), protože jde o sp...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dostaň ho tam!


DVD a Blu-ray filmu Dostaň ho tam!

Zatím nevyšlo.


Související články

11.5.2014 23:56 Sousedi komedií léta! Rogen s Efronem vyrabovali kina Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
4.1.2014 16:00 Letní nářez 2014: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
7.6.2011 08:52 MTV Movie Awards ovládli upíři Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
10.4.2011 19:00 Tupý Arthur, sexy Natalie i vražedná Hanna prošuměli Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
6.1.2011 10:27 Rok 2010 v kostce - 1. část Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kopačky z dílny Judda Apatowa sice neslavily takový úspěch jako Zbouchnutá nebo Superbad, ale pořád vydělaly solidní peníze. „Romantická komedie pro chlapy“ se navíc líbila i divákům, takže pokračování bylo logickým krokem. Ovšem klasickou dvojkou Get Him To The Greek rozhodně nebude. Hlavním hrdinou tentokrát bude britský rocker, jenž byl v prvním filmu náhradním přítelem Kristen Bell Aldous Snow. Ten by teď měl vystoupit v Los Angeles v Greek Theatre, ovšem dostat ho tam nebude vůbec žádná sranda. Aldous Snow je totiž feťák alkoholik, holkař a poděs. Zástupce nahrávací společnosti Aaron Greenberg tedy bude mít hodně práce. Russel Brand i Jonah Hill si natáčení Kopaček evidentně užili (i když ten druhý zmíněný v jiné roli) a spolu s režisérem se tak nějak napůl vrací na místo činu. Místo romantické komedie nás tentokrát nejspíš čeká road movie s otravným rockerem a velkým množstvím četných roliček slavných muzikantů. Snad se režisérovi Stollerovi zadaří stejně jako minule.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.