Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Domino

Domino /2005

Režie: Tony Scott

Hrají: Keira Knightley, Mickey Rourke, Christopher Walken

Česká premiéra: 19.1.2006

USA premiéra: 14.10.2005

Na DVD od: 7.9.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Domino

Znáte Laurence Harveyho? Tenhle herec měl kdysi dceru. A ta dcera sekala dobrotu. Dobře se učila s když dostala možnost, ujala se příležitosti dělat modelku pro pana Forda, který na nás každý rok hází nové výstřelky ze svých továren na auta. Domino Harvey to zkrátka měla narýsované od začátku až do konce a když dovršila osmnáctku, otec ji chtěl vzít mezi privilegovanou smetánku do Beverly Hills. Jenže tehdy Domino přišla na to, že prolézat podstrojovaným životem není taková výzva, jako postavit se na své vlastní nohy, a tak si našla pořádnou práci a poslala tatínka do háje. Stala se lovcem odměn. Hodně agresivním lovcem odměn. Začala zabíjet lidi a dotáhla to až na legendu. Příběh je to sám o sobě atraktivní, ale ještě lepší na tom je, že se skutečně stal (přece znáte Laurence Harveyho ;). Látky se chopil akční veterán Tony Scott, který navzdory překročené šedesátce dokazuje, že se režijně vyrovná i mladším „technickým“ režisérům a jeho žánrové trademarky jsou ve filmu nenahraditelným zbožím. Scénářem mu přispěl neméně zajímavý chlapík Richard Kelly, který má na triku dnes již kultovní počin Donnie Darko. Zlomte vaz!

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Domino

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Domino

„My name is Domino Harvey. I am a bounty hunter.“ Dvě věty, které na nás Keira Knightley neúnavně vypouštěla během dvou ukázek k Dominu, zná snad každý, kdo se alespoň trochu zajímá o film. A teď je konečně řekla i na plátně… jenže z nějakého důvodu už najednou nezněly tak dobře. Domino bylo už od začátku odsouzené k zániku a finančnímu propadu nehledě na své kvality - jen nad tím nikdo nepřemýšlel. Mně to došlo přesně ve chvíli, když Keira začala se svými flashbacky a já jsem zjistil, že mě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Domino


DVD a Blu-ray filmu Domino

Zatím nevyšlo.


Související články

11.3.2017 02:00 Deadpool má novou parťačku Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
19.11.2016 12:00 Dvojka Deadpoola má režiséra Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
17.11.2016 17:00 Z Kingsmana Robinem Hoodem Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
10.11.2016 10:10 Deadpool a Spider-Man mají velké plány Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
20.10.2016 08:48 Kdo si zahraje parťačku Deadpoola? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.