Dokonalý únik

A Perfect Getaway

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Dokonalý únik

Dokonalý únik /2008

Režie: David Twohy

Hrají: Timothy Olyphant, Milla Jovovich, Steve Zahn, Kiele Sanchez

Česká premiéra: 3.12.2009

USA premiéra: 7.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dokonalý únik

V kostce: "Novomanželský pár přijíždí na Havaj, aby tu strávil líbánky v dobrodružném stylu. Lezení po horách, stanování a družení s domorodci. Když se ale dozví, že po lesích pobíhají sérioví vrazi, začnou být líbánky trochu moc akční. Béčkový thriller má slušné tempo a dobrý nápad, doplácí ovšem na příliš tenkou zápletku a charaktery postav. Přesto je zábava sledovat, jak postavy rajtují po šachovnici a ve finále vytahují nože, sekyrky a pistole. Twohy nezklamal, ale ani nepřekvapil."

Galerie obrázků filmu Dokonalý únik


Recenze filmu Dokonalý únik

Jsou filmy, které odhadnete už podle plakátu. Jsou tvůrci, kteří napříč dekádami točí stále stejnou polívčičku. A pak je tu Milla Jovovich, která bude navždy je poulit očima a bude jí to úplně stačit. To všechno patří k věci a k Dokonalému úniku dvojnásob. Šestka v hodnocení možná vypadá nenápadně, ale pro Davida Twohyho je to nejlepší možné vysvědčení. Z (vlastního) průměrného scénáře a omšelé zápletky totiž víc vymáčknout nemohl. Mluvíme tu o režisérovi Černočerné tmy nebo Riddicka, takže j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dokonalý únik


DVD a Blu-ray filmu Dokonalý únik

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
8.12.2016 13:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.10.2016 07:57 7 filmů režiséra Davida Kočára Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
19.7.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních červencových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Davida Twohyho máme od Černočerné tmy opravdu rádi, i když se od té doby dvakrát moc nevytáhnul. Možná proto se od sci-fi přesouvá zpět na zem, aby natočil pořádnou rubačku bez nějakého hlubšího poselství, nebo stavění nových mytologií. Perfect Getaway se odehrává na Hawaji, což se možná nezdá jako ideální lokace pro akční zběsilost, i to má ale svůj důvod. Hlavní postavy jsou totiž novomanželé na líbánkách, kteří si sem přijeli prostě válet šunky a užívat nově nabytých manželských smluv. Nebo co se to při líbánkách dělá. Jejich idylku ale velmi rychle naruší jiný manželský pár, který si zřejmě dovolenou u moře představuje trochu jinak. Jsou to totiž nájemní zabijáci a jelikož jim pod náporem slunečních paprsků asi ruply nervy, rozhodli se, že si trochu "zaloví". Můžete hádat dvakrát, kdo by měl být jejich obět. Zní to tak trochu jako komedie typu Můj soused zabiják nebo Pan a paní Smithovi, nenchte se ale mýlit. Twohy chystá čistokrevný thriller, kde nebude o napětí nouze. Tak si připravte pevné nervy, ať sami nezačnete někoho nahánět po kinosálu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.