Dokaž to!

Make It Happen

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Dokaž to!

Dokaž to! /2008

Režie: Darren Grant

Hrají: Mary Elizabeth Winstead, Tessa Thompson, Riley Smith, John Reardon, Julissa Bermudez

Česká premiéra: 11.12.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dokaž to!

V kostce: "Lauryn je ambiciózní mladá žena, která ztělesňuje sny současné pubertální generace. Odstěhuje se, narazí na dno, pak potká ty správné lidi, poprvé zatancuje před publikem a velká přání a touhy se jí začnou plnit... Dokaž to! je plytká zábava pro velmi úzkou skupinu lidí - neodrostlou generaci MTV, které je jedno, že film nedává smysl, ale hlavně, že se v něm tancuje. Proti gustu žádný dišputát. Raději si ale pusťte podesáté Flashdance nebo Hříšný tanec."

Galerie obrázků filmu Dokaž to!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Dokaž to!

Jmenuje se Lauryn a žije na venkově s dalšími 900 obyvateli, kteří toho hodně namluví o sběru kukuřice. Její rodiče tragicky zemřeli, bratr se stará o tátův servis a Lauryn mu pomáhá s papírováním. A kromě toho už léta pilně tancuje ve sklepě jejich domu, s tím, že až trochu povyroste, splní si svůj dávný sen a půjde na taneční školu. Hádejte co, ten den je právě tady! Otázka zní, má cenu vyprávět tenhle příběh dál?Upřímně řečeno, nemá. Dokaž to! je už z plakátu průhlednou predikovatelnou lim...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dokaž to!

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Dokaž to!

Zatím nevyšlo.


Související články

12.7.2016 13:00 Hororová ikona se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.7.2016 12:00 Víkendový výplach #357 o Batmanovi a Spielbergovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
21.6.2016 14:30 Kdo dorazí do Varů? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
4.4.2016 11:00 Reportáž: Pět hodin na place Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
30.8.2015 12:00 Víkendový výplach #312 o Deadpoolovi a divných zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Taneční filmy jsou taková tichá voda. Moc nestojí, příliš se o nich nemluví a netrhají ani rekordy v návštěvnosti. Přesto za první víkend dokáží svým tvůrcům vydělat velmi slušné peníze. Nikoho moc nezajímá, že krom dobře natočených tanečních scén (když jde všechno tak, jak má), mívají tyto filmy většinou mizerné herce a prostinkou zápletku, za niž by se mnohdy styděli i scénáristé Velmi křehkých vztahů. Dokaž to! na první pohled tuhle žánrovou škatulku bezezbytku vyplňuje. Hlavní hrdinkou je mladá dívka jménem Lauryn, která žije v jakémsi zapadákově a pracuje v autodílně. A tajně sní o tom, že půjde ve stopách své matky, jež bývala vynikající tanečnicí. Životní šance se jí naskytne, když se přihlásí na prestižní školu v Chicagu. Tady se ale nedělá přijímací pohovor a test všeobecných znalostí. Kdo se neumí správně hýbat, okamžitě letí. Lauryn ale udělá všechno pro to, aby si svůj sen splnila. Tančit tentokrát bude Mary Elizabeth Winstead, která si zahrála dceru Bruce Willise v poslední Smrtonosné pasti nebo třeba hlavní roli ve třetím Nezvratném osudu. Režie se ujme Darren Grant, jenž je podepsaný pod jednou z komedií Tylera Perryho. Takže je to pravděpodobně ďábel.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.