Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (32)
Plakát k filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů /2009

Režie: Carlos Saldanha

Hrají: John Leguizamo, Dennis Leary, Ray Romano, Queen Latifah, Chris Wedge

Česká premiéra: 2.7.2009

USA premiéra: 1.7.2009

Na DVD od: 23.11.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

V kostce: "Stará parta se po únosu lenochoda Sida vydává na záchrannou výpravu, která je zavede do nitra Země, kde stále přežívají hordy nebezpečných dinosaurů. Třetí a velmi pravděpodobně nikoli poslední Doba ledová je ztělesněním animované průměrnosti, kterou o příčku výš nepošťouchne ani 3D projekce. Cílová skupina dětských diváků si ovšem může lebedit beze studu."

Galerie obrázků filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů


Recenze filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

O některých filmech je v podstatě zbytečné vést jakékoli širší debaty. Imaginární průměrný divák si bez problémů podá ruku s imaginárním průměrným kusem celuloidu, aniž by jej nějak zvlášť zajímala informace, že své peníze mohl utratit mnohem lépe. Třetí díl série Dob ledových je přesně z tohoto soudku, tedy nadesignovaný pro nenáročného spotřebitele a jeho co možná nejkošatější potomstvo. Většina z těch, kteří předchozím epizodám zajistili onu miliardu a kousek celosvětových tržeb, na trojku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů


DVD a Blu-ray filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
9.3.2017 12:00 První fotka z Jurského světa 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
18.2.2017 00:15 Matt Reeves Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Doba ledová, je doba ledová. Dvakrát se jejím tvůrcům podařilo vydělat balík, a tak byl třetí díl jen otázkou času. První dobrodružství ukecaného lenochoda, drsného šavlozubého tygra a mrzutého mamuta bylo velmi svěží podívanou, i když si z ní dnes většina lidí pamatuje jen veverku Scrata a její marný boj s žaludem. Dvojka už se povedla méně, ale stále šlo o slušnou zábavu. Zápletka třetího dílu je pečlivě utajovaná, ale podle názvu je jasné, že mamut Manny už nebude největším zvířetem na zamrzlé zemi. Jestli se bude trojice hrdinů s dinosaurem kamarádit nebo před ním bude utíkat, se dá jen těžko odhadnout, ale když se mohli v jedničce starat o dítě, proč ne o dinosaura? Ovšem opatrnost by měla zůstat na místě, protože všichni máme ještě v hlavě ošklivé vzpomínky na třetího Shreka, jehož autoři ukázali, že když něco vydělává jen svým názvem, není nutné se snažit. Doufejme tedy, že v případě třetí Doby ledové nedostanou scénáristé pohov a animátoři nevytáhnou ze šuplíků své staré práce. Byla by veliká škoda, kdyby Doba ledová skončila stejně jako její zelený kolega. Alespoň na jednu věc se však můžeme s největší pravděpodobností spolehnout. Veverčák Scrat určitě ještě nemá zásoby na zimu připravené.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.