Do hlubiny

Into the Blue

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Do hlubiny

Do hlubiny /2005

Režie: John Stockwell

Hrají: Paul Walker, Jessica Alba, Ashley Scott, Dwayne Adway, Josh Brolin

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 30.9.2005

Na DVD od: 12.4.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Do hlubiny

Loni Hollywood počestné potapěče a surfaře pěkně vystrašil pomocí Open Water, takže letos je na řadě menší náprava - ne že by v Into the Blue bylo pod vodou nějak bezpečno, ale zapomnětliví vedoucí kurzů a žraloci jsou to nejmenší, čeho by se naši hrdinové měli bát. Jedná se o partičku mladých podvodních průzkumníků, kteří si vyrazili na Bahamy za kouzlem moře, tedy především tím, co se skrývá pod jeho hladinou. Ke svému překvapení tu krom všemožné mořské havěti najdou i vrak lodi, ve kterém je hodně starého a cenného kovošrotu. Cena odhadem kolem 100 milionů. Když začnou padat podobné částky, je jasné, že záporáci, marně hledající poklad dlouhé roky, jsou někde za rohem a začnou hrdiny honit po všech čertech. To zahrnuje únosy, vyhrožování, přestřelky a honičky na vodních skútrech. Tématicky je film zcela jasně cílen na kalifornskou surfařskou mládež (která se může s hrdiny beze zbytku identifikovat), my neopálení Evropani si alespoň můžeme užívat půvabů Jessicy Alba, popř. Paula Walkera. Film Johna Stockwella (který má pro surfaře evidentně slabost, viz jeho poslední film Blue Crush) je typickou letní rychlokvaškou, ale i z takových je divák občas živ.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Do hlubiny

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Do hlubiny

To bylo tak... v načančaném prostředí Baham, kde jsou všichni blond, mladí a nezávislí, tak aby jim to přistěhovalci v čele s Viktorem Koženým mohli závidět, se potuloval idylický snílek a příležitostný lovec pokladů Paul Walker a jeho milá, akvarijní instruktorka Jessica Alba. Oba hlavou v oblacích, líbajíc se na všech možných i nemožných místech (mluvím o geografii... vy prasata ;) a tiše závidějíc zazobanému Batesovi, který má na hledání pokladů mnohem pokročilejší technologii, zaměstnává ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Do hlubiny


DVD a Blu-ray filmu Do hlubiny

Zatím nevyšlo.


Související články

29.8.2016 16:58 Smrt ve tmě je jedním z hororů roku! Padl i Joker Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.7.2016 22:32 Krotitelé duchů nestačili na Mazlíčky, animáky vládnou Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
24.5.2016 03:00 Téma: Co všechno víme o novém Star Treku? Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
28.10.2015 18:00 Téma: Bráchové u filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
18.10.2015 12:30 Víkendový výplach #319 Prattovi a Mjolniru Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.