Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Dluh

Dluh /2010

Režie: John Madden

Hrají: Sam Worthington, Helen Mirren, Ciarán Hinds, Marton Csokas, Jesper Christensen

Česká premiéra: 27.10.2011

USA premiéra: 31.8.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dluh

V kostce: "Trojice agentů Mosadu dostala v roce 1966 za úkol dopadnout nacistického zločince. Po třiceti letech však vychází najevo, že se celá akce nepovedla tak, jak si oficiální místa myslí. A je potřeba ji dokončit. John Madden natočil napínavý civilní thriller se skvělými herci, který trpí tím, že se vedle hlavní zápletky snaží naťuknout spoustu dalších témat, která nakonec vyšumí do prázdna. Je to trošku škoda, protože kdyby byl prostor a čas pro ještě osobnější pohled na celou akci, mohl z Dluhu být vynikající film. Takhle je jen hodně nadprůměrný, ale minout byste ho i tak neměli. "

Galerie obrázků filmu Dluh


Recenze filmu Dluh

John Madden bude nejspíš až do smrti jen „režisérem Zamilovaného Shakespeara“. I když natočil spoustu dalších zajímavých filmů, nikdy se mu nepodařilo vystoupit ze stínu svého oscarového hitu. Podobný problém má i Dluh, který byste mohli v kinech celkem snadno přehlédnout, byla by to však docela škoda. Tenhle retro thriller se totiž celkem povedl. Pátrání po nacistických zločincích bude na diváky zabírat vždycky, stejně jako lákavý svět špionů. Mezi ty se podíváme hned dvakrát, jednou v šedes...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dluh


DVD a Blu-ray filmu Dluh

Zatím nevyšlo.


Související články

16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
6.4.2016 17:00 Joker proti yakuze Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
20.1.2015 18:00 Po Kick-Ass a Kingsman přijdou Mýty Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
25.6.2012 11:06 J. J. Abrams honí nácky a ničí Zemi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Se Samem Worthingtonem se už teď počítá jako s hvězdou budoucnosti. Po čtvrtém Terminátorovi a Cameronově Avataru se objeví v remaku Souboje titánů, s díky odmítl comicsovku Green Lantern a mluví se o něm prakticky u každé akcí zavánějící role. Avšak dřív, než Hollywoodu padne Worthingtonovi k nohám, musí dotočit ještě pár kousků. Ale ani ty nejsou nezajímavé. Thriller The Debt bude vyprávět o skupině agentů Mossadu, kteří měli za úkol hledat a předávat spravedlnosti nacistické zločince. Bohužel jednou udělali chybu a ta chyba je teď, po dlouhých letech, dostihla. Jeden z jejich cílů totiž stále žije, i když bylo nahlášeno, že Mossad s ním dále počítat nemusí. Je čas opustit domovy důchodců a vyrazit znovu do boje. Režisér John Madden, jenž je zodpovědný za Zamilovaného Shakespeara a byl po Peteru Jacksonovi druhým kandidátem na režii Pána prstenů, rozhodně není Michael Bay, takže The Debt asi nebude akční film ale spíš kriminální drama, ve kterém se budou agenti nad hrobem pokoušet splnit poslední misi. Avšak vypadá to, že nás čeká hodně flashbacků a to by v tom byl čert, aby v nich Worthington nebo Csokas nevzali do ruky ten samopal alespoň na chvilku.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.