Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Divoši

Divoši /2012

Režie: Oliver Stone

Hrají: Aaron Johnson, Taylor Kitsch, Blake Lively, John Travolta, Uma Thurman

Česká premiéra: 27.9.2012

USA premiéra: 6.6.2012

Na DVD od: 6.2.2013

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Divoši

Oliver Stone je obecně hodně uznávaný režisér, často ale získává plusové body za to, co točí a než až tak moc jak to točí. V posledních letech docela zklamal jak s druhou Wall Street, tak s unylým a ubuleným dramatem World Trade Center či životopisem minulého amerického prezidenta W. Pořád ale nemá problém ukecat do své novinky ty největší hvězdy. A navíc se zdá, že u thrilleru Savages nebude řešit politiku ani ekonomiku a nebude se se světem dělit o své názory na současnou společnost. Mělo by jít o příběh dvou mladých pěstitelů marihuany, kterým se podařilo naštvat mexickou mafii a ta jim za to unesla přítelkyni. A to si ti dva rozhodně nehodlají nechat líbit. Jestli bude Savages čistokrevný thriller nebo bude říznutý trochou černého humoru, zjistíme až z trailerů. Rozhodně ale stojí za to tenhle kousek sledovat už kvůli obsazení. Vedle herců zmíněných kousek vpravo od textu se můžeme těšit třeba i na Salmu Hayek, Emila Hirsche nebo Benicia Del Tora. Stone má navíc za sebou scénář ke Zjizvené tváři, takže s gangsterkami už nějaké ty zkušenosti má.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Divoši


Recenze filmu Divoši

V kariéře Olivera Stonea se s přelomem letopočtu něco zásadního změnilo – alespoň o tom vypovídá jednoduchá statistika z ČSFD, kde se filmografie režijního titána láme z červené do modré, od snímků výborných, nebo alespoň výjimečných, k těm méně povedeným. Jasně, je nutné to brát s velkou rezervou, ale určitou výpovědní hodnotu mají čísilka, barevné čtverečky a hlas lidu – reflektují totiž to, jak vyměklá dramata na témata politická či celospolečenská Stone v novém tisíciletí natočil, a to, j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Divoši


DVD a Blu-ray filmu Divoši

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2014 12:00 Mel Gibson opět za drsoně? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
2.8.2013 00:45 Avatar 4 potvrzen Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
30.12.2012 12:30 Víkendový výplach #173 o Vetřelcích a Terminátorech Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
30.7.2012 01:35 Batman kraluje, na Stillera a tanec se nechodí Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
23.7.2012 00:20 Temný rytíř: Kasovní úspěch ve stínu tragédie Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.