Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Divočina

Divočina /2006

Režie: Steve Williams

Hrají: Kiefer Sutherland, Eddie Izzard, Dominic Scott Kay, Jonathan Kimmel

Česká premiéra: 11.5.2006

USA premiéra: 14.4.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Divočina

Z trailerů, které se na nás v poslední době valí, je jasná jedna věc: 3D filmy strike back! A možná i to je podcenění stavu. Není tomu tak dlouho, co se tvrdilo, že rok 2003 je rokem Matrixu. Pak si to „přištrádoval“ Quentin a že prý 2004 je rokem zabíjení Billa. Rok 2005 s žádnou sebevědomou větičkou nepřišel (bodejť by taky jo), ale 2006 ji ani nepotřebuje. Už je to nad slunce jasnější, budou kralovat 3D filmy: všechny ty Karkoolky, Auta, tučňáci Brumlové, jeleni a medvědi z Open Season… a aby toho nebylo málo, přidá se k nim ještě barvitá čeládka z Divočiny z produkce studia Disney. A protože studia své plány před konkurencí úzkostlivě tají, můžeme k minulé větě dodat: „… a kdo ví kdo ještě“. Příběh filmu Divočina i jeho vizuální ztvárnění nemá daleko k Madagaskaru. Posuďte sami: mladý Lev (Kiefer Sutherland) se omylem dostane z newyorské Zoo na loď, která má namířeno do Afriky. Tam je sice svobodný, ale chybí mu jeho kamarádi. Ti se rozhodnou pro monstrózní akci, která ho má přivést zpět. Podle IMDb se Sutherland aka agent Bauer dal s vervou do nacvičování lvího řevu a teď jím na potkání děsí své spoluobčany. Což zní ulítle a fajn. Jen aby byl fajn i sám film. Však si rozumíme – Divočina jo, ale ocamcaď až pocamcaď.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Divočina

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Divočina

S každým dalším animákem mám čím dál větší strach. Dostali jsme se do stádia (ba ne… už minimálně rok jsme v něm až po uši), kdy se kreslené pohyblivé obrázky vyplatí sypat jako na běžícím pásu čistě kvůli tomu, že vydělají. Už dávno není problém vhodit mezi peněženky důvěřivých diváků dvacetimilionový biják, aby se z něj přes víkend díky slepé setrvačnosti stal zlatý důl a producenti mohli za týden odškrtnout druhý díl. Je to smutná praxe, ale lepší to nebude. Nával neustává a ustávat nebude...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Divočina


DVD a Blu-ray filmu Divočina

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
8.1.2017 12:00 Víkendový výplach #383 o Wickovi, Bourneovi a burgerech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
29.12.2016 15:38 Matky chystají další kalbu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.