Divočáci

Wild Hogs

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Divočáci

Divočáci /2006

Režie: Walt Becker

Hrají: John Travolta, William H. Macy, Tim Allen, Martin Lawrence, Ray Liotta

Česká premiéra: 10.5.2007

USA premiéra: 2.3.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Divočáci

John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence. Snad ani oni sami by si nedokázali vzpomenout, kdy se jim naposledy podařilo naplnit kina. William H. Macy je naproti tomu nenaplnil nikdy, ale vždycky byl tím, kdo ochotně a kvalitně kryl záda větší hvězdě. Tahle dost podivná čtveřice to dá dohromady v komedii Wild Hogs, která by měla prvním třem pomoci oživit kariéru a Macyho přitom nechat vydělat. Čtyřicítka je pro chlapa podle všeho dost mizerný věk. Mládí je pryč, život se stal rutinou a do důchodu je ještě příliš dlouhá doba. Krize čtyřicátníků se většinou zažehná tím, že si dotyčný pořídí nějakou drahou, ale úplně zbytečnou hračku. V případě těchto čtyř je to stylový a zatraceně silný stroj na dvou kolech. A jezdit s něčím takovým po okolí může jenom blb, takže se hrdinové vydají na pravý motorkářský výlet, při kterém si určitě užijí spoustu pádů, trapasů a možná půjde i o život, protože naštvat skutečný motorkářský gang je něco, co by si i Jason Statham dvakrát rozmyslel. Režisér Becker natočil před pěti lety průměrnou, ale docela úspěšnou teen komedii Sexy párty, na kterou by si ale dnes nikdo nejspíš nevzpomněl, nebýt psího semene v bagetách a objevení Ryana Reynoldse. Jestli je zrovna tenhle režisér tím pravým, kdo by měl trojici upadajících komiků zachránit kariéru, to se dozvíme už na jaře. Mám ale pocit, že Wild Hogs Travoltu, Allena a Lawrence do první ligy vrátí jen těžko.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Divočáci

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Divočáci

Čtyři vyhaslé komediální hvězdy si to na motorkách šinou Amerikou. Asi takhle bych odpověděl na otázku „O čem to je?“, kterou jsem během dneška od kamarádů a známých slýchal nezdravě často. Na cestě k nám doprovází Divočáky opar překvapivého finančního úspěchu, díky kterému se v mezeře mezi premiérami stačili v hlavách diváků usadit jako jistota dobré, leč průměrné zábavy. A přesně to také dostanete. Čtyři pánové, jejichž kreace od vtipných plynule přešly v úsměvné, se snaží sami sobě dokázat...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Divočáci


DVD a Blu-ray filmu Divočáci

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
18.9.2016 22:38 Sully rozdrtil Blair Witch, Bridget i Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
4.9.2016 21:08 Smrt ve tmě je hororová trvalka! Morgan prošuměla Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
9.6.2015 14:00 Brad Pitt se vrací do války Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
15.12.2014 01:15 Z Exodu trhák nebude, světu vládne třetí Hobit Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.