Disturbia

Disturbia

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Disturbia

Disturbia /2007

Režie: D. J. Caruso

Hrají: Shia LaBeouf, David Morse, Sarah Roemer, Carrie-Anne Moss

Česká premiéra: 20.9.2007

USA premiéra: 13.4.2007

Na DVD od: 30.1.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Disturbia

Teenager Kale zlobil, a tak dostal zaracha. Zákazy alkoholických dýchánků a odečty z kapesného už ovšem nejsou tak in jako za našeho mládí. Zvlášť když děláte pořádný bugr. Kaleovi se podařilo naštvat pana soudce, a proto dostane devadesátidenní domácí vězení, kdy ho chytrá věcička upevněná na noze nepustí dál než deset metrů od baráku. Čím se „v lochu“ zabavit? Samozřejmě filmy, pařením počítačových her a tou činností, kterou mladí kluci rádi provozují, když nemůžou prohánět spolužačky. Což nás přivádí ke šmírování nahotinek naproti. Dalekohledy už jsou dneska tak chytré, že vám snadno přihrají vaší oblíbenou sousedku na dosah ruky. A v plavkách. Kaleovi ale pozorování a balení slečen nestačí, a tak se svojí novou láskou dál šmíruje všude, kam zvládnou čočky jeho zvětšovadla zaostřit. Všimne si milostných avantýr, úsměvných stereotypů a... podivných vražd, které pravděpodobně vykonává šedivý chlápek od naproti. Je to jen dětská fantazie nebo Kale ze svého pokojíku padl na stopu sériového vraha? Pokud vám námět připadne originální, určitě jste neviděli Hitchcockův parádní thriller Okno do dvora. Tvůrci jeho teenagerského remaku (nepřiznaného, to je ostuda!) se zjevně neštítí plagiátorství, za což jim přejme jen to nejhorší. Krást se nemá, zvlášť ne pomocí záměny Jamese Stewarta za Shiu LaBeoufa. I když nic proti němu, ani proti obstojnému rejžovi D. J. Carusovi.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Disturbia

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Disturbia

Až se budou manažeři hollywoodských studií v lednu probírat uplynulou sezónou, minimálně dvě sezení stráví kroucením hlavou nad úspěchem Disturbie. Levný thriller v kinech natřikrát překonal svůj rozpočet, aniž by se vlastně vědělo „proč“. Že by Shia LaBeouf už před Transformery vyrostl v takovou supernovu? Anebo se před velké letní blockbustery vyplatí cpát hravé thrillery, které jsou na první pohled stejně „letní“ (tj. popcornově nevážné) jako jejich monstrózní konkurence? Anebo v Americe t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Disturbia


DVD a Blu-ray filmu Disturbia

Zatím nevyšlo.


Související články

12.9.2016 16:51 Sully od Hankse a Eastwooda je hit! Budou Oscaři? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
13.1.2015 16:33 Kdo natočí G.I. Joe 3? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.11.2014 09:30 Mezi náhrobními kameny: Detektivka ze staré školy Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.8.2011 17:56 Televizní Tipy 16.8. - 22.8. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
5.7.2011 19:30 Televizní Tipy 5.7. - 11.7. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.