Disaster Movie

Disaster Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (24)
Plakát k filmu Disaster Movie

Disaster Movie /2008

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Hrají: Carmen Electra, Kimberly Kardsashian, Matt Lanter, Nicole Parker, Crista Flanagan

Česká premiéra: 2.10.2008

USA premiéra: 29.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Disaster Movie

V kostce: "Absolutní dno filmové kinematografie bylo opět překonáno. Tvůrci nefungující parodie na všechny filmy letošního roku Disaster Movie ukázali, že díky absenci humoru, mizerným hercům a neexistující režii nabírá pojem „nejhorší film všech dob“ úplně jiného významu. "

Galerie obrázků filmu Disaster Movie


Recenze filmu Disaster Movie

Co je to peklo? Pro někoho možná čtyřiadvacetihodinový maratón nejlepších momentů z Pět proti pěti, pro někoho cesta po dálnici z Prahy do Brna, pro někoho komunisti ve vládě a pro někoho třeba něco zcela jiného. Peklo je jen slovo, pod kterým si každý představí úplně jinou situaci, která jemu samotnému nahání absolutní hrůzu, avšak ostatním může připadat neškodná. Je to jen slovo. Disaster Movie mu ale konečně dává význam, který budou chápat všichni.Rovnou na začátku napíšu, že v téhle recen...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Disaster Movie


DVD a Blu-ray filmu Disaster Movie

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Friedberg a Aaron Seltzer jsou režiséři, které má na svém hitlistu nejspíš většina filmových diváků. Jejich parodie jako Děsnej doják, Tohle je Sparta! nebo Velkej biják by si totiž zasloužili spálit. A jejich tvůrci vlastně také. Naneštěstí politika „málo investuj a spoléhej na idioty, kteří nemají vkus a do kina stejně přijdou, protože jim připadá vtipné, že se druhořadý herec oblékne jako Samuel L. Jackson“ stále funguje. Tohle je Sparta! sice naše kina minulo (a jsme za to moc vděční), ale Friedberg a Seltzer mají asi až moc nápadů, a tak se rozhodli, že se nás letos pokusí zabít ještě jednou. Už podle názvu je jasné, že Disaster Movie bude parodovat především katastrofické filmy a bylo by asi naivní čekat, že úroveň a kvalita humoru se zvedne. Zajímavý je ovšem fakt, že tvůrci chtějí údajně parodovat i filmy jako Hancock nebo Učitel lásky. Tedy filmy, které budou mít premiéru asi tak dva měsíce před Disaster Movie. Friedberg a Seltzer asi ví víc, než se zdá. Každopádně parodovat katastrofické filmy s rozpočtem, jaký obyčejně mívají tihle dva packalové k dispozici, je čiré šílenství, díky němuž je víceméně jisté, že chudáci, co vejdou do sálu s Disaster Movie, nebudou jen trpět u mizerného humoru, ale i u příšerných triků. Když už natočit blbý film, tak se vším všudy.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.