Dilema

The Dilemma

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Dilema

Dilema /2011

Režie: Ron Howard

Hrají: Vince Vaughn, Kevin James, Jennifer Connelly, Winona Ryder, Channing Tatum

Česká premiéra: 17.3.2011

USA premiéra: 14.1.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dilema

V kostce: "Manželka vašeho nejlepšího kámoše má milence a vy nevíte, co s touhle nově nabytou informací dělat. Tohle dilema už potkalo nejednoho chlapa a teď ho řeší Vince Vaughn. Mohl by si u toho sice odpustit některé humorné vložky, i s nimi je ale Dilema koukatelným dramatem, jímž si můžete za půl roku zpříjemnit nějakou deštivou neděli. Mohlo být daleko hůř."

Galerie obrázků filmu Dilema


Recenze filmu Dilema

Filmy s Vincem Vaughnem a Kevinem Jamesem musí být zákonitě komedie, hlásají hollywoodská pravidla. To je ale chyba lávky. Dilema, novinka Ron Howarda, je totiž spíš drama, ve kterém se známé duo komiků občas trochu utrhne ze řetězu a dá najevo, že úplně navážno přeci jen fungovat nehodlá. Z toho by se dalo usuzovat, že tu máme další mainstreamovou prohru, u níž se budete polovinu času nudit a ten zbytek kroutit hlavou nad tím, jak mohl takový film vůbec vzniknout. Jenže… tak poloviční chyba ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dilema


DVD a Blu-ray filmu Dilema

Zatím nevyšlo.


Související články

21.12.2016 14:00 První dojmy: sci-fi Pasažéři Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
27.4.2016 14:00 Téma: Kam kráčíš, kinozážitku? Rubrika: Novinky Diskuze: 117 příspěvků
14.4.2016 18:00 Na co do kina: 7 originálních dubnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.6.2015 19:00 Jste připraveni na nový sci-fi hit? Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
21.5.2015 00:30 Mají komunisté pod palcem Hollywood? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Ron Howard je po Šifře mistra Leonarda a Andělech a Démonech docela za vodou, vedle kasovních úspěchů téhle dvojice za sebou má navíc několik filmů, které to dotáhly na oscarový ceremoniál (včetně dramatu Frost/Nixon). Rozhodně to ale neznamená, že by hodlal odpočívat, do svého dalšího počinu si navíc přizval poměrně zajímavé herecké obsazení, kterému z hlediska divácké atraktivnosti bude zřejmě vévodit Channing Tatum a Vince Vaughn. Mnohem zajímavější je ale fakt, že Howard tentokrát na Oscary útočit nehodlá a z Dilemma chce udělat obyčejnou moderní komedii. Na tak velkého filmaře dost nečekaná změna, tak uvidíme. Film má vyprávět příběh o muži, který náhodou zjistí, že manželka jeho nejlepšího kamaráda svého muže zřejmě podvádí. Dilema logicky bude spočívat hlavně v tom, jestli to kamarádovi říct, případně jak, aby mu neublížil. Pořád je tu navíc šance, že se jedná pouze o domněnku.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.