Diktátor

The Dictator

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Diktátor

Diktátor /2012

Režie: Larry Charles

Hrají: Sacha Baron Cohen, Ben Kingsley, Anna Faris, Jason Mantzoukas, Anthony Mangano

Česká premiéra: 17.5.2012

USA premiéra: 16.5.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Diktátor

Humor Sachy Baron Cohena není úplně pro každého, na světě je ale hodně lidí, kterým se líbí. Mystifikace tohohle v civilu hodně inteligentního herce dokázaly urazit spousty nic netušících homofobů, rasistů, snobů, pokrytců a blbců. Ali G ještě takový hit nebyl, následující Borat však posadil všechny na zadek. Bruno už byl malinko ústup ze slávy a možná právě proto chystá tenhle komik poměrně klasický film. Film, který bude mít zápletku a herce. The Dictator by měl být příběh diktátora, jenž neomezeně vládne své malé zemi a rozhodne se vyrazit do USA, aby zajistil, že ta slavná a všemi obdivovaná demokracie zůstane tam, kde je. A že ho nebude obtěžovat při vládnutí. Za kamerou sedí opět Larry Charles, který režíroval Borata i Bruna, a vedle hlavní herecké hvězdy se objeví třeba i majitel Oscara Ben Kingsley nebo Anna Faris. Uvidíme, jak moc se Sacha Baron Cohen přikloní ke klasické komedii. Další prudící šílenost ve stylu jeho předchozích projektů by už totiž zaujmout nemusela.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Diktátor


Recenze filmu Diktátor

Sacha Baron Cohen je pekelně vtipný, a proto i zatraceně úspěšný člověk. Výjimečný komediant, mystifikátor, buřič, talentovaný herec, marketingový král a bavič s průrazností protitankové střely naštěstí nestojí na místě. Po poněkud rozpačitém Brȕnovi, na němž zůstal pel „slabšího Borata“, přichází s další prvotřídní komedií, co otřásá žánrem v základech.Ukázku na Diktátora asi viděl každý, takže sáhodlouhé rozebírání zápletky by bylo nošením sebevražedných atentátníků do Palestiny. Proto...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Diktátor


DVD a Blu-ray filmu Diktátor

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.8.2016 13:51 Sherlock proti náckům? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2016 22:25 Zootropolis nedal šanci ani Cloverfieldu. Grimsby padl. Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
16.10.2015 11:48 Thor vs. Hulk? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.