Detroit | 2017
csfd  imdb
US premiéra: 08.08.2017
CZ premiéra: nestanovena
režie: Kathryn Bigelow
hrají: John Boyega, John Krasinski, Jack Reynor, Anthony Mackie, Jason Mitchell

Detroit: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Krucifix, tak tohle jo. Detroit nás o svých kvalitách přesvědčil už v prvním traileru, kampaň se ale rozhodla přisypat pár dalších a navíc se objevily první recenze, jež mluví o „možná nejdůležitějším filmu roku 2017“. Kathryn Bigelow tak má svůj comeback obšancovaný ze všech stran a přesvědčuje i v nejnovější upoutávce, která už logicky stojí na ohlasech. Obvykle bývá tohle ždímání recenzentů dost otravné a zbytečné. Tady je ale zapracováno vcelku efektivně a výsledkem je další intenzivní podívaní, jíž by si člověk hned vpálil v celovečerní podobě.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Detroit: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Špičkové trailerové řemeslo! A naprosto sebevědomá práce po všech stránkách. Kathryn Bigelow to má strašně v ruce. Na jejím rukopisu vlastně není vůbec poznat, že jde o ženu (což je možná příznakem toho, proč ji maskulinní filmový svět plně uznal a vyznal jí naprostou úctu), kdo ale nečte závěrečné titulky, tohle řešit nemusí. A reálně vlastně ani nemá důvod, protože materiál vypadá naprosto famózně, znovu jako ukázka špičkového řemesla, ve velmi živě zachyceném světě s přesvědčivými postavami a s výjimečným citem pro aktuální témata. Jestli Amerika má v současnosti nějaký problém, je to střílení černochů ozbrojenými složkami - i díky tomu Detroit působí jako filmařsky suverénní komentář k aktuálnímu dění. 

Detroit: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kathryn Bigelow má místo v oscarové soutěži předplacené, protože točí výborné filmy a na třaskavá témata. Dokáže do svých filmů vtělit silný společenský podtext, přitom nejde o žádné prvoplánové pravdoláskaření, ale spíš o působivou další vrstvu povedených politicko-společenských dramat. Trailer láká na další špičkovou práci, vynikající řemeslo a velmi přesvědčivý, autentický návrat do šedesátých let, bez konejšivého retro pozlátka. Tohle bude dobrý biják - i když jde překvapivě do kin už v létě a ne ve vavříny vystlaném prosinci.

© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace