Děti moje

The Descendants

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Děti moje

Děti moje /2011

Režie: Alexander Payne

Hrají: George Clooney, Judy Greer, Matthew Lillard, Beau Bridges, Robert Forster

Česká premiéra: 19.1.2012

USA premiéra: 16.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Děti moje

V kostce: "Alexander Payne je zpátky a nikoho asi nepřekvapí, že natočil další výbornou konverzačku. Tentokrát s Georgem Clooneym, který se musí vypořádat s výchovou dětí a zapeklitým prodejem havajské půdy, avšak stejně zábavnou a „ze života“, jako když Paul Giamatti degustoval víno. Takže další ukecaný nezávislák? Ano. Ale opět jsou tu fajnoví herci, spousta humoru a přesah, který už dávno není povinností."

Galerie obrázků filmu Děti moje


Recenze filmu Děti moje

Alexanderu Payneovi trvalo dlouhých sedm let, než se vrátil za kameru. Tahle malickovská prodleva se mu ve světle jeho filmografie (Bokovka, Kdo s koho, O Schmidtovi) těžko odpouští. Při pohledu na nový projekt je to ale přeci jen o trochu snazší. Payne totiž zůstal věrný svým nezávisláckým kořenům a nevrhnul se do ničeho jiného než do „malého filmu s Georgem Clooneym“. Jedna z největších filmových hvězd si s filmy „o něčem“ tyká daleko radši, než s prázdnou hollywoodskou tvorbou. A po Lítám ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Děti moje


DVD a Blu-ray filmu Děti moje

Zatím nevyšlo.


Související články

4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
24.11.2016 21:30 TOP 11: Malé filmy, které vydělaly hodně peněz Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
2.11.2016 00:10 Co propojí Fantastická zvířata s Harrym Potterem? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
31.10.2016 16:30 Téma: Jak se rodil Titanic aneb Cameron je bůh Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V roce 2004 natočil Alexander Payne vynikající Bokovku, ale od té doby se víceméně fláká. Přispěl sice mezi povídky ve filmu Paříži, miluji tě, natočil jeden kraťas a pilot seriálu Hung - na velikosti záleží, ale to je všechno. Letos by se měl ovšem vrátit s dramatem Descendants. Hlavním hrdinou by měl být Matt King, jenž je sice bohatý a úspěšný majitel velkého množství půdy, ale jako manžel a otec za moc nikdy nestál. Když však jeho drahá polovička upadne po nehodě na lodi do komatu, je jen na něm, aby se opět sblížil se svými dcerami a spolu s nimi snad pomohl i manželce. Zní to sice jako klišé, Alexander Payne se ale vždycky dokázal dostat svým hrdinům pod kůži a jelikož v tomhle případě hraje hlavní postavu George Clooney, mohlo by to opět stát za to.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.