Deadpool

Deadpool

Plakát k filmu Deadpool

Deadpool /2016

Režie: Tim Miller

Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Gina Carano, T.J. Miller

Česká premiéra: 11.2.2016

USA premiéra: 12.2.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (43)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

Super Bowl Spot

Deadpool: Super Bowl Spot Deadpool: Super Bowl Spot Deadpool: Super Bowl Spot

Na popisku se pracuje...

 

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (83)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (27)

Necenzurovaný trailer 2

Deadpool: Necenzurovaný trailer 2 Deadpool: Necenzurovaný trailer 2 Deadpool: Necenzurovaný trailer 2

Jo, chtělo by to zkrátit, utáhnou šrouby a možná ukázat trochu víc akce. Ale i plnokrevná sázka na humor je víc než ok, obzvlášť, když Deadpool většinou trefuje cíl. O jeho jinakosti nemůže být pochyb, kampaň se ale i přesto ujišťuje o tom, že nikomu neunikne. Proč by se člověk proboha stával superhrdinou? Moc relevantních důvodů není, boj za záchranu Moreny Baccarin mezi ně ale rozhodně patří. I když to vlastně zase tolik nepotřebuje, protože... bude taky drsňačka? V tomhle filmu je prostě všechno správně. Takže nasajte další kupu hlášek a uvidíme se v únoru v kině!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (107)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (45)

Necenzurovaný trailer

Deadpool: Necenzurovaný trailer Deadpool: Necenzurovaný trailer Deadpool: Necenzurovaný trailer

Jo, šlape to. Náramně. Trailer z Comic-Conu (víceméně) je tu v pořádné kvalitě a samozřejmě hýří krví, hláškami a celkovou rozjíveností. Ryan Reynolds konečně jede naplno, přičemž dělá z ukecaného superhrdiny sympaťáka, kterému fandíte u každého máchnutí katanou. I přihrávači vypadají solidně a páření s Morenou Baccarin neomrzí nikdy (fanoušci Homelandu vědí). Takže se znovu radujeme z eRkového polo-průlomu, který musí uspět už proto, aby se na podobnou cestou vydali další hrdinové. Že vám to nepřijde vtipné? Holt smůla. Comicsový nástupce Johna Wicka už osobitější být nemohl, a to se kupodivu chytají i akční střípky. Teď už jen přežít náročný půlrok do premiéry...


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (71)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (14)

Announcement teaser

Deadpool: Announcement teaser Deadpool: Announcement teaser Deadpool: Announcement teaser

Krátké, úderné a vlastně i celkem originální. Ty čtyři hvězdy jsou možná trochu moc, ale symbolicky je dávám za patřičně nápaditý start kampaně. Deadpool totiž bude vlastní hlas setsakramentsky potřebovat. A zatím se zdá, že s ním jeho tvůrci rozhodně počítají. Už úvodní posezení v křesle, během něhož se dozvíme jen to, že upoutávka dorazí zítra, na sebe poutá patřičnou pozornost. Deadpool si tu stíhá utahovat ze svojí premiéry, z Ryana Reynoldse i z teaserů jako takových. Takže člověk tomuhle projektu fandí zase o trochu víc. Do 24 hodin ale chceme vidět plnokrevný nášup!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (66)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (50)

Comic-Con trailer

Deadpool: Comic-Con trailer Deadpool: Comic-Con trailer Deadpool: Comic-Con trailer

POŘÁD JEN KINORIP (ALE O NĚCO LEPŠÍ NEŽ TEN PRVNÍ...)

Testovací promo mě moc nebavilo. Tohle je ale trefa do černého. Nebo spíš do mozkovny... a ne jen do jedné jediné. Deadpool to kosí ve velkém, zjevně si užívá eRkový rating, ale jen za to bych ho rozhodně nevelebil, protože akce kdovíjak kulervoucí není - alespoň z kinoripu se zdá být jen řemeslně OK. Nad standard ale rozhodně jde rozjívené Reynoldsovo hláškování, protože.... protože pamatujete si v nějaké jiné comicsárně takhle ironické průpovídky? To, jak hlavní hrdina odkazuje na svůj fail s Green Lanternem, hlásí na padouchy nebo stírá poldy, to je prostě pecka. Výborná zábava.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (96)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (41)

Testovací promo

Deadpool: Testovací promo Deadpool: Testovací promo Deadpool: Testovací promo

Nasazena normální kvalita! (Pozor, video se spustí až po načtení celých cca 20 mega.)

Hned zkraje je určitě třeba říct, že nekoukáte na oficiální teaser. Deadpool ještě pořád nedostal zelenou, před pár lety ale vznikla tahle testovací scéna. Samozřejmě za pár babek, takže v ní nehledejte dokonalé triky. Jako navnazení, jak by mohl vypadat celovečerák s "tím pravým" Deadpoolem, ale funguje bezezbytku. Hlášky by sice mohly bořit bránice o něco důrazněji a záporáci nejsou z nejchytřejších. Vznik tohohle proma ale měl kravaťáky přesvědčit hlavně o tom, že "boření čtvrté stěny" obstojí i v hrané podobě a že si Wade zaslouží pořádnou filmovou šanci. Dali byste mu jí? Já bych rozhodně začal shánět scenáristu a doufal, že se mi pod rukama zrodí originální comicsový nářez.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.