Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Dannyho parťáci 3

Dannyho parťáci 3 /2007

Režie: Steven Soderbergh

Hrají: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Ellen Barkin, Al Pacino

Česká premiéra: 5.7.2007

USA premiéra: 8.6.2007

Na DVD od: 7.11.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dannyho parťáci 3

George Clooney má už pár let celý Hollywood těžce na háku. V podstatě si může dělat co chce, točí si malé umělecké projekty, na které nikdo moc nechodí (Syriana, Solaris), občas si domů odnese nějakou tu cenu, ale když už je potřeba zaplatit nájem, zavolá Stevenu Soderberghovi a pár kámošům a natočí Dannyho parťáky. Poprvé to bylo zábavné a svěží, podruhé trochu méně zábavné a komplikované a potřetí to bude podle všeho naposledy. Vrací se celá stará banda krom Julie Roberts, kterou nahradí postarší, ale stále dost atraktivní Ellen Barkin (podle všeho by měla zamotat hlavu Mattu Damonovi) a společně se Dannyho třináctka vydá opět trochu obohatit do Las Vegas. Příběh zatím nikdo oficiálně nepotvrdil, ale zatím to vypadá, že tentokrát nebude hlavním cílem Terry Benedict, ale jiný majitel prosperujícího casina a podle všeho ještě větší parchant Willie Banks. Steven Soderbergh slíbil, že by se chtěl v posledním dílu plánované trilogie vrátit zpět ke kořenům a v Ocean's Thirteen tím pádem opět zahrát na komediálnější notu. V kinech mu to vyšlo dvakrát, tak proč ne potřetí? Změna na pozici scénáristů by snad mohla po malinko rozpačité dvojce dodat Dannyho parťákům opět trochu šťávu a Soderberghova stylová režie je víceméně zárukou, že příští rok bude v Las Vegas zase veselo. A kecy o tom, že tentokrát je to naposledy, bych také nebral příliš vážně. Až bude chtít Clooney zase Oscara a vybere si nějaké ambiciózní drama bez komerčního potenciálu, určitě bude o pár měsíců později hledat telefon na Soderbergha.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Dannyho parťáci 3

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Dannyho parťáci 3

Vrátili se (nejen) pro vaše peníze a už zase je jich víc (ne že bych je počítal, ale název to tvrdí). Nejlépe obsazený sequel letošní sezóny s nejohranější zápletkou letošního roku - zlej chlápek jim "zinfarktoval" kámoše a jeho obludný hotel hází stín na jejich bazén. Ten teda něco zažije. A vy ostatně taky, pokud se rozhodnete pustit Dannyho "třináctku" do svých zorniček. Hodně při tom záleží na vašem přístupu. Vítáte staré známé, nebo jsou to pro vás cizí lidi, kterým třeba dáváte opakova...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dannyho parťáci 3


DVD a Blu-ray filmu Dannyho parťáci 3

Zatím nevyšlo.


Související články

14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
30.1.2017 14:00 První fotka Dannyho parťaček Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
8.1.2017 12:00 Víkendový výplach #383 o Wickovi, Bourneovi a burgerech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
20.12.2016 13:00 Megafilm Gerarda Butlera má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.