Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ďábel

Ďábel /2011

Režie: Drew Dowdle, John Eric Dowdle

Hrají: Bojana Novakovic, Chris Messina, Geoffrey Arend, Logan Marshall-Green, Jacob Vargas

Česká premiéra: 11.11.2010

USA premiéra: 17.9.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ďábel

V kostce: "Skupina lidí uvízlá ve výtahu v mrakodrapu zjišťuje, že nejsou sami. Je mezi nimi titulní Ďábel a má s nimi své plány. M. Night Shyamalan napsal a vyprodukoval film, který díky absurdně podané zápletce a faktu, že pointa je vykecáná už v názvu filmu, jako horor vůbec nefunguje. Pár solidních lekaček tu sice je, pochvalu si zaslouží i kamera a soundtrack, jako celek však tenhle nelogický blivajz neobstojí. "

Galerie obrázků filmu Ďábel

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ďábel

Pokud si s někým letos ďábel ošklivě zahrál, byl to M. Night Shyamalan. Ještě před pár lety šlo o milovaného a adorovaného tvůrce, jehož Šestý smysl a Vyvolený byly filmy, u kterých se diváci příjemně báli a rádi za to zaplatili. Pak to šlo ale s tímhle režisérem z kopce a letošní Poslední vládce větru byla poslední kapka. M. Night Shyamalan se okamžitě dostal na hitlist všech fanoušků seriálu a naštvaní byli i diváci, kteří původní předlohu neznali. Byl to zkrátka brutálně špatný film. Shyam...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ďábel


DVD a Blu-ray filmu Ďábel

Zatím nevyšlo.


Související články

9.6.2016 12:00 Zootropolis překonal miliardu, Disney vládne Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
27.5.2016 19:05 7 filmů režiséra Martina Jelínka Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
27.3.2016 20:00 Téma: Je Lex Luthor hlavním hrdinou Batman vs. Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 130 příspěvků
12.3.2016 12:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
11.8.2015 13:07 Scorsese a DiCaprio budou vraždit Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

M. Night Shyamalan byl ještě před pár lety zárukou napínavého thrilleru, překvapivých point a velkých výdělků. V poslední době se mu ale moc nedaří a návrat k žánru, který ho stvořil, se mu také moc nepovedl. Stalo se byla jednoduše srágora. Letos v létě se chystá zkusit zbořit kina s Posledním strážcem větru, ale na hororový žánr nezapomněl. Svým jménem produkčně zaštítí nízkorozpočtový ale rozhodně potenciálně zajímavý horůrek Devil. Děj bude vyprávět o skupině lidí, kteří uvíznou ve výtahu. Během čekání na záchranu zjistí nemilou věc a to, že jeden z nich je ďábel. Doslova. V hereckém obsazení bychom známější jméno hledali jen marně, ale o hvězdy v tomhle případě půjde nejspíš až v poslední řadě. Režie se ujme bratrská dvojice, která natočila i celkem povedený remake španělské hororové pecky REC, takže to snad celé dopadne dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.