Čtyři bratři

Four Brothers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Čtyři bratři

Čtyři bratři /2005

Režie: John Singleton

Hrají: Mark Wahlberg, Tyrese, André 3000, Garrett Hedlund

Česká premiéra: 29.9.2005

USA premiéra: 12.8.2005

Na DVD od: 20.3.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čtyři bratři

John Singleton si našel nové téma. Co takhle sbratřit Marka Wahlberga, Garretta Hedlunda s Tyresem a Andrém 3000? A když říkám sbratřit, myslím to doslova. Znáte to... Ebony & Ivory... ehm... no tak jinak. Tahle čtveřice spolu vyrůstala v rodině dobromyslné babičky. Sebrala je doslova na ulici a dala jim všechnu svojí lásku. Bez ohledu na barvu kůže spolu vycházeli a teď, když jejich "mámu" zastřelili při rutinní přepadovce obchodu, táhnou za jeden provaz, aby našli pachatele. Stopy však vedou ke spiknutí intergalatických rozměrů a vypadá to, že ta nenápadná běloška nebyla jen velkou samaritánkou. John Singleton určitě zatřese scenáristou a na stůl vypadne nějaká velká pointa. Pokud ne, bude tenhle film vypadat jako remakový Frankenstein, protože z něj čouhá až příliš moc inspirací, než aby to tvůrcům prošlo beztrestně. I když stačí popadnout kalkulačku a natřísknout tam jména zúčastněných... nějaké ty dolary vám tam zcela jistě naskočí. Původně byl tohle sólový projekt Marka Wahlberga, protože Marky Mark chtěl spolupracovat se Singletonem (nicméně sorry, Marku, ale z tohohle Oscar nekouká ;), až potom se tam nacpalo duo raperů a bratrská láska. Producenti jsou zkrátka mrchy a ždímou, co to jde. Snad to i tentokrát bude k vydržení.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Čtyři bratři

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Čtyři bratři

Příběhů o pomstě vzniká každý rok minimálně sto. Je to vděčné téma, u kterého všichni ví, na čem jsou. Režiséři je točí stále stejně a diváci na ně proto chodí. Ani John Singleton tentokrát nesešel z vyšlapané cestičky a servíruje film, který je přesně takový, jak si jej představujete (nebo jak na vás působí z traileru): zcela jednoduchý, hodně úderný, rozhodně uspokojivý. Hrdinové filmu jsou „nigga“ až na půdu, přestože dva z nich jsou bílí a jejich zavražděná matka také. Všichni mají zbran...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čtyři bratři


DVD a Blu-ray filmu Čtyři bratři

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
10.3.2017 21:00 Pokračování Avatara se znovu odkládá Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.