Čtvery vánoce

Four Christmases

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Čtvery vánoce

Čtvery vánoce /2008

Režie: Seth Gordon

Hrají: Vince Vaughn, Reese Witherspoon, Jon Favreau, Robert Duvall, Kristin Chenoweth

Česká premiéra: 11.12.2008

USA premiéra: 26.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čtvery vánoce

V kostce: "Reese Witherspoon a Vince Vaughn žijí na hromádce, ale o Vánocích musí navštívit všechny tatínky a maminky, co jim osud nadělil. Paradoxně zjišťují, že rozsévání DNA a manželský slib nejsou zas tak hloupé věci. Rodinné hodnoty rostou, zvratky létají vzduchem, starý gag s pádem ze střechy pořád funguje a divák se nestačí divit. Jen škoda, že tahle podpantoflizace je bez vášně a snahy. Kapesníky tentokrát nechte doma, nebudou potřeba."

Galerie obrázků filmu Čtvery vánoce


Recenze filmu Čtvery vánoce

Vánoční komedie patří v Hollywoodu do povinné výbavy tak jako blinkry do každého auta. Vynechejte a bude to průšvih (měřitelný stovkami milionů dolarů). Vy si možná vystačíte se Sám doma nebo Láskou nebeskou, ale vězte, že bez téhle tradice byste je prostě neměli. Jenže jaká je pravděpodobnost, že se to pokaždé povede? Stačí se podívat na úroveň halloweenských hororů. Čtvery Vánoce (proč troškařit, že?) ovšem sázejí na Reese Witherspoon a Vince Vaughna. Netradiční kombinace, naznačující mj. ž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čtvery vánoce


DVD a Blu-ray filmu Čtvery vánoce

Zatím nevyšlo.


Související články

1.1.2017 22:38 Star Wars a Zpívej stále vládnou, Pasažéři nad Assassinem Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
25.12.2016 14:17 Víkendový výplach #381 o Santovi a drsňácích Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.12.2016 15:45 TOP 11: Největší kasovní průšvihy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.12.2016 12:00 Parádní Vánoce přeje MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Seth Gordon si s herní komedií King of Kong udělal slušné jméno, takže není žádné překvapení, že se opět postavil za kameru - a opět ke komedii. Tentokrát ale trochu jiného rázu, hodlá nám totiž vykouzlit úsměvy na tváři pomocí vánočního stromečku a rodinné pohody, která k němu tak nějak patří. Ačkoliv... ve Four Christmases si hlavní hrdinové představují pohodu asi trochu jinak. Těmi hrdiny se totiž chápe zamilovaný pár, on a ona, z nichž oba mají rozvedené rodiče. Když chtějí první společné Vánoce strávit i s celou rodinou, uvědomí si, že pozvat do domu všechny čtyři páry je naprostý nesmysl. Když už by se do domu vešli, stejně by na sebe během pár minut začali rafat, až by se vzájemně požrali. Jenže jak zařídit rodinnou oslavu bez rodiny? A který rodičovský pár dostane nakonec přednost? Na vyřešení tohoto problému mají Vince Vaughn a Reese Witherspoon čas do Vánoc. Tedy oni už to za ně vyřešili debutující scénáristé Matt Allen a Caleb Wilson. Tak jen doufejme, že se nedočkáme nějaké trhlé komedie á la Perryho černošské vánoční meetingy.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.