Čtvery vánoce

Four Christmases

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Čtvery vánoce

Čtvery vánoce /2008

Režie: Seth Gordon

Hrají: Vince Vaughn, Reese Witherspoon, Jon Favreau, Robert Duvall, Kristin Chenoweth

Česká premiéra: 11.12.2008

USA premiéra: 26.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čtvery vánoce

V kostce: "Reese Witherspoon a Vince Vaughn žijí na hromádce, ale o Vánocích musí navštívit všechny tatínky a maminky, co jim osud nadělil. Paradoxně zjišťují, že rozsévání DNA a manželský slib nejsou zas tak hloupé věci. Rodinné hodnoty rostou, zvratky létají vzduchem, starý gag s pádem ze střechy pořád funguje a divák se nestačí divit. Jen škoda, že tahle podpantoflizace je bez vášně a snahy. Kapesníky tentokrát nechte doma, nebudou potřeba."

Galerie obrázků filmu Čtvery vánoce


Recenze filmu Čtvery vánoce

Vánoční komedie patří v Hollywoodu do povinné výbavy tak jako blinkry do každého auta. Vynechejte a bude to průšvih (měřitelný stovkami milionů dolarů). Vy si možná vystačíte se Sám doma nebo Láskou nebeskou, ale vězte, že bez téhle tradice byste je prostě neměli. Jenže jaká je pravděpodobnost, že se to pokaždé povede? Stačí se podívat na úroveň halloweenských hororů. Čtvery Vánoce (proč troškařit, že?) ovšem sázejí na Reese Witherspoon a Vince Vaughna. Netradiční kombinace, naznačující mj. ž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čtvery vánoce


DVD a Blu-ray filmu Čtvery vánoce

Zatím nevyšlo.


Související články

23.11.2016 17:28 MoneyZone: Jaký bude otvírák Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
26.10.2016 08:55 7 filmů reportéra Janka Rubeše Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
23.6.2016 09:15 Hrdinové nových Star Wars se představují Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Seth Gordon si s herní komedií King of Kong udělal slušné jméno, takže není žádné překvapení, že se opět postavil za kameru - a opět ke komedii. Tentokrát ale trochu jiného rázu, hodlá nám totiž vykouzlit úsměvy na tváři pomocí vánočního stromečku a rodinné pohody, která k němu tak nějak patří. Ačkoliv... ve Four Christmases si hlavní hrdinové představují pohodu asi trochu jinak. Těmi hrdiny se totiž chápe zamilovaný pár, on a ona, z nichž oba mají rozvedené rodiče. Když chtějí první společné Vánoce strávit i s celou rodinou, uvědomí si, že pozvat do domu všechny čtyři páry je naprostý nesmysl. Když už by se do domu vešli, stejně by na sebe během pár minut začali rafat, až by se vzájemně požrali. Jenže jak zařídit rodinnou oslavu bez rodiny? A který rodičovský pár dostane nakonec přednost? Na vyřešení tohoto problému mají Vince Vaughn a Reese Witherspoon čas do Vánoc. Tedy oni už to za ně vyřešili debutující scénáristé Matt Allen a Caleb Wilson. Tak jen doufejme, že se nedočkáme nějaké trhlé komedie á la Perryho černošské vánoční meetingy.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.