Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Cop Car

Cop Car /2015

Režie: Jon Watts

Hrají: Kevin Bacon, Shea Whigham, Camryn Manheim, Hays Wellford, James Freedson-Jackson

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Cop Car

Dělat šerifa na malém městě není žádná sranda. Člověk má obvykle na starost ožralé řidiče a rodinné hádky a když už dojde k nějakému závažnějšímu zločinu, hned dorazí kolegové z velkého města, všechno přeberou, vyřeší a slíznou smetanu. Hlavní hrdina Cop Car o tom ví své, teď však narazil na případ, na nějž nebyl připravený. Dva kluci z města se totiž rozhodli ukrást mu auto a trošku si s ním zablbnout. Logicky se tedy vydává po jejich stopě, brzy se však celá situace zkomplikuje. A hodně ošklivě.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Cop Car


Recenze filmu Cop Car

U Marvelu si vždycky vybírali režiséry tak trošku jinak než konkurence. Thora dali specialistovi na Shakespeara, dvojku Captaina Americy točili dva týpci z televize a Strážce Galaxie poslal do kin člověk zodpovědný za malé a mnohdy velmi brutální šílenosti. Nového Spider-Mana má režírovat neznámý Jon Watts, člověk který v produkci Eliho Rotha natočil hororové drama Clown a letos indie hit Cop Car. A na ten se teď mrkneme.  Na první pohled to tak možná nevypadá a ani hodnocení to nenaznačuje, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Cop Car

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Cop Car

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.