Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Confetti

Confetti /2005

Režie: Debbie Isitt

Hrají: Martin Freeman, Jessica Stevenson, Selina Cadell, Ron Cook

Česká premiéra: 27.7.2006

USA premiéra: 15.9.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Confetti

Soutěžit se dá v ledasčem. Pokud jste někdy listovali Guinessovou knihou rekordů a nebo se zúčastnili na některého ze zábaných víkendů pořádaných agenturou Dobrý den, víte, že lidská soutěživost nezná mezí... a měřit síly v tom, kdo bude mít nejlepší svatbu je v podstatě to nejnormálnější, co si je dokážete představit. Režisérka Debbie Isitt uvádí na scénu tři značně různorodé páry Matta a Samanthu (Martin Freeman a Jessica Stevenson), Josefa a Isabelle (Stephen Mangan a Meredith MacNeill) a Michaela a Joannu (Robert Webb a Olivia Colman), které už se nemohou dočkat, až zazní double "ano." Sledujeme je od chvíle, kdy jsou vybráni a zůstáváme s nimi v průběhu rušných příprav až do velkolepého finále. A jak už to chodí, dozvídáme se o nich, jejich hodnotách, vztazích, snech to i ono. Ke slovu přijdou i agilní profesionální svatební koordinátoři Heron a Hough (Vincent Franklin a Jason Watkins), kteří jsou připraveni pro své klienty udělat cokoliv - od poskytnutí odborných rad, nácviků tanečních sestav až po zařízení sametových potahů v barvě havajské modři a plivátka pro nemocnou tetu Toničku. Jak už to v žánru komedií chodí, svatba bývá také místem střetu protikladných tendencí, ve kterých figuruje rodina, nenaplněné sny a různé komplexy, takže by vůbec neškodilo, kdyby si aktéři odpověděli na známý anglický bonmot: Do you wanna be happy or married?

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Confetti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Confetti

Recenzentova duše zná filmy, o kterých by šlo z fleku napsat deset normostran a dva svitky papyru k tomu. Stejně tak se ovšem musí potýkat s projekty, k jejichž vystižení by bohatě stačily čtyři středně rozvité věty a pár oficiálních informací od distributora, které detailně vykreslí příběh. Britská komedie Confetti spadá do té druhé kategorie a jako její typický zástupce se potuluje v jedné ušmudlané kopii po českých filmových stezkách. Připomíná princeznu Koloběžku, protože není ani špatná,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Confetti

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Confetti

Zatím nevyšlo.


Související články

8.7.2006 22:06 Bolestný návrat z Varů Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.