Colombiana

Colombiana

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Colombiana

Colombiana /2010

Režie: Olivier Megaton

Hrají: Zoe Saldana, Michael Vartan, Lennie James, Jordi Molla, Graham McTavish

Česká premiéra: 22.9.2011

USA premiéra: 26.8.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Colombiana

V kostce: "Poctivě nakradené řemeslo o holčičce, která přežila, cvičila a zabíjela. Charisma byste ve scénáři i tváři Zoe Saldany asi hledali marně, ale pokud máte rádi cinkání prázdných nábojnic o mramorové podlahy, možná vám to rychle začne být jedno. "

Galerie obrázků filmu Colombiana


Recenze filmu Colombiana

Zoe Saldana je kost. A kůže. Vypadá jako ramínko, její sniperka váží víc než ona sama, ale kupředu ji pohání odhodlání pomstít smrt svých rodičů. Však to znáte - kolumbijské gangy, usvědčující důkazy, tratoliště krve a zázrakem přeživší devítiletá hoflčička, které by mohl parkourové schopnosti závidět i Jason Bourne. Režisér třetího Kurýra Olivier Megaton si - vybaven notami od samotného Bessona - čile půjčuje i v ostatních trvalkách akčního žánru a neváhá vykrádat ani vlastní archivy. Proto ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Colombiana


DVD a Blu-ray filmu Colombiana

Zatím nevyšlo.


Související články

29.6.2015 13:57 Lucy a Colombiana se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
28.1.2012 12:30 10 filmů, které vám letos vyplaví adrenalin Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.12.2011 09:16 Nejhorší filmy roku 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 74 příspěvků
13.10.2011 18:52 Foxové odhalují filmové plány Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
18.9.2011 21:10 Lví král kraloval. Potřebujeme vlastně nové filmy? Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Luc Besson sice nevypouští jako producent do světa jen samé pecky a jeho jméno se objevuje většinou u slabších filmů, občas se mu ale přeci jenom zadaří a dokud bude pomáhat na cestě do kin filmům jako Kurýr nebo 96 hodin, budeme rádi. Jeho novinka s názvem Colombiana by rozhodně mohla patřit v žánru béčkových akčňáků k těm zajímavějším. Hlavní hrdinkou bude mladá dívka Cat, které kdosi v dětství zabil rodiče. To už s člověkem celkem zamává, a tak se nemůžeme divit, že se z Cat stala nájemná vražedkyně bez svědomí. Zatímco pracuje a vydělává si na živobytí tím, že lidem ustřeluje hlavy, snaží se zjistit, kdo z ní před lety udělal sirotka. A než na to přijde, zemře nejspíš spousta padouchů. V hlavní roli se objeví Zoe Saldana, která je teď po Avatarovi a Star Treku docela hodně v kurzu, záda jí však budou krýt herci spíše z druhé až třetí ligy. Nejhůř to ale bohužel vypadá na místě režiséra. Všemu totiž bude šéfovat Olivier Magaton, jemuž se parádně podařilo zprasit třetího Kurýra, tak snad se poučil a do roka a do dne dostaneme zábavný akční výplach s jednou z nejvíc sexy hereček současnosti.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.