Collateral Beauty: Druhá šance

Collateral Beauty

Plakát k filmu Collateral Beauty: Druhá šance

Collateral Beauty: Druhá šance /2016

Režie: David Frankel

Hrají: Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley, Edward Norton, Helen Mirren

Česká premiéra: 22.12.2016

USA premiéra: 13.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (22)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (6)

Trailer 2

Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer 2 Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer 2 Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer 2

Proč mám pocit, že bychom se tomu bez slavných herců vysmáli? Collateral Beauty balancuje na hraně mezi hladivým vánočním filmem a přeslazenou pitomostí, a nebýt Smithe a spol., vážně bych se toho bál. Ani s nimi to ale není velké terno, protože je tu jakési dějové vakuum a člověk si musí dlouho zvykat na celý koncept, který může být hrozně super i hrozně na pěst. Zkrátka a dobře pořád nevím, na kterou stranu se přiklonit. A spíš se bojím, že to dopadne špatně, protože ani nový trailer není emocionální peckou, jíž by si určitě přál být.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (44)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (5)

Trailer

Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer Collateral Beauty: Druhá šance: Trailer

Will Smith to s tím comebackem na hollywoodský trůn myslí sakra vážně, a tak je tu s další nabušenou ansámblovkou. Tentokrát ale zapomeňte na comicsovou zuřivost, servíruje se vánoční cukrkandl, který vznikl tak, že někdo vzal Seznamte se, Joe Black a vynásobil ho na čtyřikrát. Do parádně obsazené seance i s kajícím se Edwardem Nortonem (je to borec a chce to pro něj co nejvíc rolí v Hollywoodu!) se tak přimísí i oscarová Helen Mirren a Keira Knightley jako Láska, načež se to ždímání slziček rozjede ještě víc než u Sedmi životů. Může z toho vylézt trapná ezo-emo-srágora, jméno režiséra opravdu dojemného Marley a já ale dává určitou naději.

 

 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.