Chůva v akci

The Spy Next Door

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Chůva v akci

Chůva v akci /2010

Režie: Brian Levant

Hrají: Jackie Chan, Billy Ray Cyrus, Amber Valleta, Lucas Till, George Lopez

Česká premiéra: 18.3.2010

USA premiéra: 15.1.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chůva v akci

V kostce: "Jackie Chan zase v Americe vydělává na důchod a asijské projekty. Tohle je ovšem tak daleko za hranicí dobrého vkusu, že tam nikdo neuslyší váš křik. Ohraná zápletka o získávání sympatií u dětí milostného objektu kombinovaná s ještě ohranějším udržováním dvojité identity, to celé zadupané do země neschopným scénářem a režií. Vlastně je to tak špatné, až je to docela zábavné, ale za to, že se budete bavit, ruku do ohně nedáme."

Galerie obrázků filmu Chůva v akci


Recenze filmu Chůva v akci

Řekněme si to na rovinu: O tom, že tenhle film bude pro 99% dospělé populace nekoukatelný se vědělo dávno před první upoutávkou. Když točíte film o chůvě a hlavní roli hraje chlap, něco je zkrátka špatně. Pověstnou výjimkou z pravidla budiž Robin Williams, ale myslím, že Martin Lawrence, Vin Diesel nebo Hulk Hogan dokázali, že tohle, byť často pouze duševní, genderové převlékání je zdrojem humoru tak nízkého, že z něj dostáváme křeče předem. Chůva v akci jde ovšem ještě mnohem dál. Dieselův O...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chůva v akci


DVD a Blu-ray filmu Chůva v akci

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
18.2.2017 00:30 První reakce: Logan Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jackie Chan už zažil lepší časy. Jeho gumové tělo zestárlo a moment, kdy mohl odejít do hereckého důchodu se ctí, už je také pryč. Jeho spolupráce s Jetem Li sice dopadla poměrně slušně, ale přesto je doba akční legendy nejspíš dávno pryč. Fyzicky by jistě Jackie ještě na nějakou tu pořádnou rvačku měl, ale nejspíš mu začíná stárnout i mozek, protože namísto toho, aby si někde dával po tlamě s Tonym Jaa, vybírá si scénáře k rodinným komediím. A obklopuje se v nich přinejlepším podezřelými herci. V komedii The Spy Next Door si zahraje obyčejného chlapíka, který má na chvilku pohlídat své sousedce děti, avšak jedno z děcek úspěšné prolomí důležitý vládní kód a najednou má celá banda za zády žoldáky, vládní agenty a vůbec hromadu nebezpečných padouchů. Jackie Chan měl původně hrát v Ochránci, kde si hlavní roli vystřihl Vin Diesel, ale i když mu to tehdy nevyšlo, nápad s kombinací hlídání dětí a akce mu nejspíš stále připadá dost zábavný. Režírovat bude Brian Levant, jenž se podepsal například pod Flinstoneovi nebo Beethovena a vedle Chana se objeví třeba otec popového moru jménem Hannah Montana Billy Ray Cyrus.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.