Chuckyho sémě

Seed of Chucky

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Chuckyho sémě

Chuckyho sémě /2004

Režie: Don Mancini

Hrají: Brad Dourif, Jennifer Tilly, Billy Boyd, Hannah Spearritt

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 10.11.2004

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chuckyho sémě

Zrzavé vlasy, námořnické triko, dobře střižené montérky, hodně šílený úsklebek ve tváři a vždy pekelně nabroušená rybička. Vzpomínáte? Je to už šestnáct let, co si masový vrah Charles Lee Ray zachránil kejhák převtělením se do kusu plastu a začal tak legendární sérii o vraždící panence Chucky, jejíž první díl mě a mé nejbližší stál svého času hodně bezesných nocí. A jako už mnohokrát předtím, nečekaný úspěch a příval financí povzbudil ziskuchtivé producenty, aby látku rozvíjeli dál a dál. Ale protože už tehdy zavětřil vrchní rodič odporné dětské hračky Tom Holland průšvih, převzal po něm režisérskou stoličku někdo levnější a ochotnější. Tento úkaz se přenesl i na další díl – a zatímco číslovka za jednotlivými epizodami stoupala, zájem distributorů, rozpočty a divácké ohlasy klesaly a vysoce dementní trojka se už ani nedostala do kin.

Pak přišel Ronny Yu (později Fredy vs. Jason) a relativně Chuckyho vytáhl z bažiny. Sice ho nedostal z všemocného zajetí videokazet, ale pomocí správného odhadu naservíroval panenku do celkem přijatelně nadsazené absurdní roviny a dodal mu do tandemu dokonce nevěstu a syna. A to už je, milí přátelé, šest let.

Jedno filmové pravidlo však hovoří o tom, že filmová série se má kout, dokud si ji diváci pořádně pamatují a tak v rámci moderního trendu oprašování vyvražďovacích klasik (Halloween: Ressurection, Jason X, Fredy vs. Jason atp.) přichází Chucky popáté, tentokrát pod taktovkou debutanta, který má za sebou pouze jednu epizodu seriálu Příběhy ze záhrobí. O jakou půjde zápletku? Myslím, že v současné době už je to úplně jedno. Pokud se čtyřka obešla bez Andyho (klučina, kterého chtěl Chucky vždycky dostat) a šla si v úplně nových (zcela šílených) šlépějích, může na nás momentálně vybafnout cokoliv ;). Mimochodem, sluší se možná připomenout, že na nás Chucky zbrojí s třiceti miliony za zády. Ano, sponzoři si věří skutečně hodně…

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Chuckyho sémě

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Chuckyho sémě

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu Chuckyho sémě


DVD a Blu-ray filmu Chuckyho sémě

Zatím nevyšlo.


Související články

20.7.2016 17:02 TOP 7: Hororová monstra 21. století Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
14.9.2012 10:00 Ted a Bourne jedou dál Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
26.11.2010 17:00 Comicsová poradna od Empireu Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
4.10.2009 03:52 Víkendový výplach #4 v českém pekle Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
9.5.2009 11:43 Star Trek: O Kirkovi na plátně Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.