Chceš pěstí?

Welcome to the Punch

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Chceš pěstí?

Chceš pěstí? /2012

Režie: Eran Creevy

Hrají: James McAvoy, Mark Strong, Andrea Riseborough, Peter Millan, Daniel Mays

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 29.5.2013

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chceš pěstí?

Mark Strong jako záporák? To tu dlouho nebylo. Tentokrát by se ale mohl přidat ke světlé straně Síly. Ve Welcome to the Punch sice začíná jako zločinec, který se vrací na místo činu (do Londýna), něco by ho ale mohlo změnit. Do města, ze kterého musel utéct na Island, se vrací kvůli synovi, jemuž se také podařilo zaplést se zločinem. Jenže jakmile se někam vrátí zločinec, musí se vrátit také zástupce zákona, který se ho pokusí zatknout. V případě Welcome to the Punch je jím Max Lewinsky Jamese McAvoye, který po Strongově postavě jde už odnepaměti. Jenže celoživotní nepřátelé brzy zjistí, že možná budou muset spojit síly, protože se stali součástí ohromné konspirace, která by je oba mohla stát životy. Zní to jako velice zajímavá kriminálka, která samozřejmě bude těžit především z výborného obsazení - chemie mezi McAvoyem a Strongem by mohla být podobná, jako mezi Magnetem a Xavierem v nových X-Men. V těch Strong sice záporáka nehrál, ale jinak je Fassbenderovi v mnohém podobný. Obzvlášť Strong má navíc s gangsterkami veliké zkušenosti, takže není pochyb o tom, že mu role sedne.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Chceš pěstí?


Recenze filmu Chceš pěstí?

Zatímco v Hollywoodu musí člověk poctivý akční thriller hledat lupu, v Británii tenhle žánr pořád funguje docela dobře, což nedávno potvrdil i parádní kousek The Sweeney. Upoutávky na Chceš pěstí? (pěstí by měl dostat překladatel) naznačovaly, že bychom mohli nafasovat přídavek a i když to nakonec není taková sláva, jak jsme doufali, pořád mohou být fandové žánru spokojeni. Eran Creevy totiž natočil klasický příběh o drsném policajtovi, který jde po krku ještě drsnějšímu gangsterovi a v půlce...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chceš pěstí?

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Chceš pěstí?

Zatím nevyšlo.


Související články

3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
12.6.2016 12:15 Víkendový výplach #353 o dronech o Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
4.5.2016 09:04 Téma: Zavádí Marvel znovu studiový systém? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.