Chceš mě, chci tě

The Ugly Truth

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Chceš mě, chci tě

Chceš mě, chci tě /2009

Režie: Robert Luketic

Hrají: Gerard Butler, Katherine Heigl, Cheryl Hines, Bonnie Summerville, Bree Turner

Česká premiéra: 15.10.2009

USA premiéra: 24.7.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chceš mě, chci tě

V kostce: "Co se škádlívá, to se rádo mívá. Pozná to i lehce upjatá blonďatá produkční (Katherine Heigl) a naopak velmi požitkářský, lascivní, až buranský moderátor (Gerard Butler). Právě tihle dva herci film táhnou. Romantika od režiséra Pravé blondýnky jinak přináší sympatické jiskření v rámci současných možností žánru. "

Galerie obrázků filmu Chceš mě, chci tě


Recenze filmu Chceš mě, chci tě

Kdo trochu sleduje hollywoodský romantický žánr, musí mu při pohledu na obsazení zákonitě přijít na mysl, že producenti poslepu tahají králíky z klobouku, snad ve snaze úplnou náhodou najít nový hvězdný pár. Pak není divu, že se v jednom filmu sejde Will Ferrell a Nicole Kidman (Moje krásná čarodějka), Adam Sandler a Kate Beckinsale (Klik), Reese Witherspoon a Vince Vaughn (Čtvery Vánoce), Sandra Bullock a kdokoliv má zrovna volno nebo aktuálně Katherine Heigl a... tramtadadá... Gerard Butler...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chceš mě, chci tě


DVD a Blu-ray filmu Chceš mě, chci tě

Zatím nevyšlo.


Související články

16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
22.12.2016 09:15 7 filmů režiséra Tomáše Svobody Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
8.11.2016 14:43 První dojmy: sci-fi Příchozí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Julia Roberts se rozhodla otěhotnět a její místo v romantických komediích najednou zůstalo volné. Byla tu spousta adeptek na volnou pozici, ale vypadá to, že teď už není co řešit. Novou královnou romantických komedií se rozhodla stát Katherine Heigl. Ještě před pár lety byla jen sympatickou tváří ze seriálu Chirurgové, ale díky Zbouchnuté se najednou zjistilo, že romantické role jí sedí a že umí velmi slušně hrát. 27 šatů utáhla prakticky sama a příští rok si hodlá svou čerstvě dobytou pozici pojistit. V The Ugly Truth si zahraje televizní hlasatelku Abby, která patří tak trošku mezi vymírající druhy. Je totiž přesvědčena o tom, že jednoho dne potká svou pravou lásku a budou spolu žít šťastně až na věky. Naproti tomu její kolega Mike je cynický a šovinistický prasák, který co se žen týče neuvažuje dál než do příštího rána. Jejich rozdílné pohledy na život se střetnou v okamžiku, kdy se Mike rozhodne Abby ukázat, o čem život ve skutečnosti je. Ani jeden z nich ale netuší, že pořádnou lekci dostanou oba. Nepříliš originálně znějící zápletku odrežíruje rutinér Robert Luketic (Oko bere, Pravá blondýnka).

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.